ONMF

1 755,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość190 cm
Klatka96 cm
Pas79 cm
Biodra89 cm
Płećmęskie
Brand PersonaPremium, > 21 lat
Kolorbiały mat

Manekin odzieżowy

Manekiny odzieżowe to sposób na atrakcyjne zaprezentowanie kolekcji ubrań. Odzież, która wisi na wieszakach, w żaden sposób może nie przemówić do klientów. Postacie o wyprostowanej posturze, z szerokim rozkrokiem „emanują” pewnością siebie. Dzięki temu ubrania prezentują się zdecydowanie korzystniej. To rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie m.in. w sklepach i butikach premium.

Manekiny to elementy profesjonalnego wyposażenia służące efektownej prezentacji odzieży. Klasyczna męska postura z odwróconą w bok głową wydaje się, jakby nagle zastygła na modowym wybiegu. Ręce wyprostowane wzdłuż sylwetki podkreślają odpowiednie proporcje. Konstrukcja dostępna jest w dwóch wersjach: z głową semi-abstrakcyjną i abstrakcyjną.

Manekiny męskie – sposób na atrakcyjną prezentację odzieży segmentu premium

Nasz manekin został zaprojektowany tak, aby jak najlepiej odwzorować sylwetkę przeciętnego mężczyzny. Dzięki temu klienci są w stanie wyobrazić sobie, jak będą wyglądali w prezentowanej odzieży. Manekiny z kolekcji ONE (w tym ONM-F) dostępne są w uniwersalnej białej wersji. Model ten świetnie komponuje się z pozostałymi, stanowiąc ciekawe urozmaicenie wystawy sklepowej – jego budowa jest nieco bardziej złożona. Wystarczy połączyć go z innym, pojedynczym manekinem, aby stworzyć nietuzinkową kompozycję. Sylwetka ma w sobie nieco więcej dynamizmu niż pozostałe z kolekcji ONE – jakby nagle zastygła w ruchu. Wydawać by się mogło, że postać odwraca się, bo coś lub ktoś zwróciło jego uwagę – błysk fleszu aparatu, przywołujący głos, ciekawe wydarzenie.

Uniwersalne manekiny matowe

Zwracają uwagę swoim minimalizmem. Są uniwersalną konstrukcją, która zapewnia doskonałą prezentację odzieży. Manekiny odzieżowe montowane są bezpośrednio do podstawy (szklanej lub metalowej), która zapewnia stabilność konstrukcji. W zestawie znajduje się farba korekcyjna – idealna pomoc w walce z odpryskami.

Odzieżowe manekiny w Twoim sklepie

Jesteśmy czołowym europejskim producentem wysokiej jakości manekinów wystawowych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szybki czas realizacji z dostawą wprost do Twojego sklepu.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin odzieżowy

Manekin odzieżowy

Manekiny odzieżowe to sposób na atrakcyjne zaprezentowanie kolekcji ubrań. Odzież, która wisi na wieszakach, w żaden sposób może nie przemówić do...

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej kolekcji