PAPER SOUL

Zrównoważona moda to coś więcej niż etyczna produkcja i wybór ekologicznych materiałów. Jeśli filozofią Twojej marki jest dbałość o środowisko, zwróć uwagę na otoczenie, w którym prezentujesz swoje kolekcje. Ekologiczne manekiny to przyszłość visual merchandisingu. Zachwycają estetyką, są trwałe i nadają się do recyklingu. Ich produkcję cechuje mniejszy ślad węglowy nawet o 90%.

Ekologiczne manekiny projektowane w Polsce, które znajdziesz w naszej kolekcji, wykonujemy w 3 wersjach:

  • - z papieru rafii, kleju ryżowego i surowego papieru z recyklingu,
  • - z butelek PET i bio żywicy ze skrobi kukurydzianej,
  • - z papieru rafii, bio żywicy i surowego papieru z recyklingu.

Manekiny mogą mieć wykończenie z gładkiego, wielowarstwowego eko papieru, który podkreśla charakter ekspozytora oraz z klasycznej farby wodnej, która doskonale odwzorowuje tradycyjne, wysokojakościowe manekiny.

Seria ekologicznych manekinów jest opracowywana z myślą o detalach i nowoczesnym designie. Każdy eko manekin ma precyzyjne, doskonale wyważone linie sylwetki. Manekiny eko występują zarówno w tradycyjnych pozach, jak i tych bardziej awangardowych. Owalne, gładkie twarze w pełni wpisują się w aktualne trendy ekspozycji. Są lekkie i doskonałe w ułożeniu. Mają subtelnie wydłużone kończyny, dzięki czemu każda stylizacja będzie układać się perfekcyjnie.

Dbamy o każdy detal zamówienia. Eko manekiny są dostarczane w opakowaniach przyjaznych środowisku. Wszystkie modele nadają się do recyklingu i ponownego zastosowania. I co ważne – większość ekologicznych manekinów jest dostępnych w zamówieniach z krótkim czasem realizacji. Jako producent manekinów ekologicznych dobrze wiemy, że zapotrzebowanie na eko manekiny, które podkreślają zaangażowanie marki w zrównoważoną modę, będzie rosło. Wychodzimy Ci naprzeciw – zapytaj o krótki czas dostawy serii eko.

 

 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów