Tworzenie to Twoja druga natura.
Inspirujemy się życiem i sztuką, by pomóc Ci sięgnąć dalej.

Nasze manekiny to połączenie rzemiosła i pasji dla wielkiego designu,
Nasza praca to ciągłe poszukiwanie nowego i niespodziewanego.
Oferujemy przemyślane rozwiązania, które
ulepszają doświadczenia zakupowe.

 

Druk 3D

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii takich jak druk 3D i rzeźbienie 3D, proces projektowania manekina jest szybszy i bliższy pierwotnej wizji.

Studio rzeźby

Nasza pracownia rzeźby to miejsce, w którym pracujący u nas artyści rzeźby tworzą unikalne projekty. Przekształcają szkice i grafiki komputerowe w ręcznie robione, zmysłowe kształty, ograniczone jedynie przez wyobraźnię.

Lakiernia

To miejsce, w którym wyprodukowane manekiny otrzymują finalne warstwy lakieru i farby w standardowych odcieniach skóry, bieli i czerni, lub w indywidualnych wersjach przypominających porcelanę, beton, bursztyn lub dowolną powierzchnię, jakiej sobie życzysz.

Showroom

Nasze studio pokazowe jest zawsze otwarte dla gości. Zapraszamy do oglądania naszych manekinów i odkrycia nowych kolekcji, do rozmów z zespołem i czerpania inspiracji do swoich projektów.

Pracownia peruk

Stworzyliśmy własną perukarnię, aby mieć możliwość stworzenia każdej peruki jaką sobie zażyczycie. Bezpośredni kontakt z naszymi wyszkolonymi perukarzami sprawia, że proces jest szybki, prosty i dokładny.

Studio make-upu

Przekaż nam swoje pomysły na make-up, a artyści z naszego studia make-upu w siedzibie MORE Mannequins stworzą spersonalizowany projekt w kolorach i wzorach jakie tylko sobie zażyczysz.