Nowy
BM3 Dynamiczny Męski Manekin z ABSu

Manekin męski z ABSu dynamiczny BM3

SKU: BM3

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 249,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Szukasz manekina męskiego, który wyróżni Twoją kolekcję i pozwoli stworzyć ciekawą wystawę sklepową? Poznaj BM3 - nasz najbardziej dynamiczny model z serii manekinów męskich wykonanych z wytrzymałego ABSu. BM3 to nie tylko statyczna forma - to możliwość opowiadania historii, która przyciągnie uwagę Twoich klientów.

Wybór z Troską o Środowisko

Dynamiczny manekin męski BM3 to wybór z myślą o planecie. Nasze manekiny są wykonane z 100% recyklingowalnego materiału ABS, a produkcja BM3 generuje aż o 60% mniej śladu węglowego niż konkurencyjne modele. Wybierając BM3, dbasz nie tylko o wizerunek swojego sklepu, ale również o przyszłość naszej planety.

Dynamiczna Pozycja - Wyjątkowa Charakteryzacja

Męski dynamiczny manekin, którym można stworzyć niezliczone narracje. Jego mocny wykrok naprzód pozwala na prezentację odzieży w sposób, który urzeka i inspiruje. Model BM3 warto zestawić z pozostałymi manekinami z tej serii – BM1 i BM2. Niezależnie od tego, czy promujesz odzież elegancką czy też streetwear, manekin BM3 dopasuje się do Twojej wizji.

Uniwersalny Wybór na Wiele Lat

Dynamiczny męski manekin BM3 to narzędzie do tworzenia historii, ekologiczny wybór i gwarancja wyjątkowej prezentacji Twojej odzieży. Wybierz BM3 od WISE Mannequins i wprowadź do swojego sklepu dynamiczną pozycję, która zachwyci klientów i przyczyni się do ochrony naszej planety.

Specyfikacja

Wysokość 191 cm / 75,2 in
Klatka 99 cm / 39 in
Pas 82 cm / 32,5 in
Biodra 94 cm / 37 in
Rozmiar buta 42 / 8 UK
Obcas 5 cm / 2 in
Płeć męskie
Materiał ABS
Kolor biały mat RAL9003

Recenzje

Napisz recenzję

6 innych produktów w tej samej kategorii: