Nowy
BM1 Manekin Męski z ABS

Manekin męski BM1

SKU: BM1

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 249,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Manekin BM1 to innowacyjny produkt. Jego abstrakcyjna głowa i delikatnie zarysowana anatomia dają wiele możliwości stylizacji. Prosta postawa, nogi prosto, ręce swobodnie opuszczone do dołu. Odrobina kreatywności, parę ruchów i witryna sklepowa jest gotowa. Manekin BM1 dostosowuje się do każdego typu prezentowanej odzieży oraz może być skierowany do wielu grup docelowych – zarówno do dorosłych mężczyzn jak i nastolatków.

Trwałość na Najwyższym Poziomie

Nasz manekin BM1 został stworzony z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Wykorzystujemy innowacyjną powłokę anti-scratch, która nie tylko chroni manekin przed zarysowaniami, ale także zapewnia długotrwałą estetykę. To gwarancja, że Twój manekin będzie wyglądać świetnie przez wiele lat.

Zrównoważony Wybór Dla Wszystkich Branż

Manekin BM1 to nie tylko doskonałe narzędzie dla sklepów odzieżowych, ale także wybór, który wpisuje się w idee zrównoważonego rozwoju. Nasz manekin jest dedykowany dla sklepów z odzieżą każdego rodzaju i dla wszystkich grup docelowych. To ponadczasowe rozwiązanie, które przetrwa wiele sezonów mody.

ABS - Recykling na Wysokim Poziomie

Jednym z kluczowych atutów naszych manekinów BM1 jest materiał, z którego są wykonane - ABS. To tworzywo w 100% recyklingowalne, co oznacza, że po wielu latach użytkowania manekin można przetworzyć na nowe manekiny, minimalizując negatywny wpływ na środowisko.

Warto również podkreślić, że produkcja naszych manekinów ABS generuje o 60% mniej emisji dwutlenku węgla niż tradycyjne metody produkcji manekinów. Wybierając manekiny od MORE Mannequins, przyczyniasz się do zmniejszenia negatywnego wpływu na naszą planetę.

Zainwestuj w przyszłość mody i ekologii - wybierz manekina męskiego BM1 od MORE Mannequins. To połączenie estetyki, trwałości i zrównoważonego rozwoju w jednym produkcie. Niech Twój sklep stanie się miejscem, gdzie moda łączy się z troską o środowisko. Wybierz BM1 i idź z duchem czasu.

Specyfikacja

Wysokość 191 cm / 75,2 in
Klatka 99 cm / 39 in
Pas 82 cm / 32,5 in
Biodra 94 cm / 37 in
Rozmiar buta 42 / 8 UK
Obcas 5 cm / 2 in
Płeć męskie
Materiał ABS
Kolor biały mat RAL9003

Recenzje

Napisz recenzję

6 innych produktów w tej samej kategorii: