PLUS SIZE  

Przedstawiamy naszą kolekcję manekinów damskich PLUS SIZE, stworzoną z myślą o wyrażeniu piękna i różnorodności różnych typów ciał. Zaufaj nam, aby wyeksponować swoją odzież i wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów.

• Przekrój wielu, różnych sylwetek: jabłko, gruszka, klepsydra i wiele innych

• Większe rozmiary, zróżnicowane budowy ciała

• Kobiece sylwetki w ciekawych pozach – łatwe do ustawienia, ozdobne same w sobie, do stworzenia wystawy wystarczy zaledwie kilka modeli

Przekrój wielu różnych sylwetek - Manekiny PLUS SIZE dostosowane do różnorodności ciał

Nasze manekiny PLUS SIZE zostały zaprojektowane tak, aby odzwierciedlać różnorodność ciał i oferować reprezentację wielu różnych sylwetek. Bez względu na to, czy Twoi klienci mają większe rozmiary, czy zróżnicowane budowy ciała, nasze manekiny pozwolą Ci prezentować odzież w sposób atrakcyjny i dostosowany do ich potrzeb.

Kobiece sylwetki w ciekawych pozach - Twórz wyjątkowe wystawy za pomocą naszych Manekinów PLUS SIZE

Dzięki naszym manekinom stworzenie atrakcyjnej wystawy wymaga zaledwie kilku modeli. Niezależnie od typu sylwetki - jabłko, gruszka, klepsydra i wiele innych - nasze manekiny są idealnymi podstawami do prezentacji odzieży, która w pełni wyrazi indywidualność i różnorodność Twoich klientów.

Manekiny PLUS SIZE, które są doskonałym rozwiązaniem dla klientów poszukujących ponadczasowej elegancji i różnorodnych możliwości stylizacji. Model PLUS SIZE z kolekcji ONE charakteryzuje się statyczną pozycją, która pozwala skupić uwagę na prezentowanej odzieży. Niezależnie od rodzaju ubrań, od eleganckich po casualowe, nasze manekiny PLUS SIZE dostarczą Ci wielu możliwości aranżacyjnych.

Produkty
Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

 • ONF Manekin damski XXL

  ONF-D-PS Manekin damski XXL

  Najnowszy manekin damski XXL, który idealnie sprawdzi się do prezentacji ubrań w rozmiarze plus size. Manekin został stworzony z myślą o kobiecych krągłych sylwetkach, oferując doskonałe możliwości prezentacji i inspirację dla naszych klientek poszukujących modnych ubrań w swoim rozmiarze.

  1 855,00 zł
  W magazynie
 • Białe nogi manekina
  -30 %

  400-GOBLET Białe nogi manekina

  Nasz sprawdzony sposób na jedyną w swoim rodzaju witrynę sklepową? Manekin – ekspozytor spodni to uniwersalne rozwiązanie, które można zastosować w różnego typu sklepach. To ponadczasowy model, który posłuży przez wiele sezonów – do prezentacji najróżniejszych kolekcji.Zobacz inny model białych nóg manekina: 400-CORNET

  766,50 zł 1 095,00 zł
  W magazynie
 • Manekin nogi damskie XXL
  -30 %

  400-APPLE Manekin nogi damskie XXL

  Najlepszą bazą do zaprezentowania odzieży jest manekin. Nogi damski XXL to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu przedstawisz swoim klientkom pełną rozmiarówkę. Taki funkcjonalny dodatek sprawdzi się m.in. w sklepach z ofertą plus size.Jakie mocowanie dla manekina wybrać? Mocowanie podstawy do łydki, uda czy stopy?

  766,50 zł 1 095,00 zł
  W magazynie
 • Ekspozytor na spodnie
  -30 %

  400-COLUMN Ekspozytor na spodnie

  Obok standardowych całopostaciowych manekinów sposobem na urozmaicenie wystawy sklepowej jest ekspozytor. Stojące nogi manekina idealnie sprawdzą się do prezentowania dolnej części odzieży – spodni, spodenek czy spódnic.Jakie mocowanie dla manekina wybrać? Mocowanie podstawy do łydki, uda czy stopy?

  766,50 zł 1 095,00 zł
  W magazynie
 • ekspozytor na bieliznę
  -30 %

  400-HOURGLASS Ekspozytor na bieliznę

  Są takie wystawy sklepowe, obok których nie da się przejść obojętnie. Ekspozytor na bieliznę pozwala na zaprezentowanie oferty sklepu lub butiku. Dzięki temu klienci są w stanie wyobrazić sobie, jak dana rzecz będzie wyglądała na sylwetceInny model dla ekspozycji bielizny: 400-PEAR

  766,50 zł 1 095,00 zł
  W magazynie
 • Manekin ekspozytor prezentujący nogi i biodra
  -30 %

  400-PEAR Manekin ekspozytor prezentujący nogi i biodra

  Manekin nogi z biodrami to propozycja, która znajdzie zastosowanie w wielu aranżacjach sklepowych. Dedykowane do butików z bielizną, ale nie tylko – można na nich zaprezentować spodnie, spodenki, spódniczki. Poza tym jest to idealny manekin nogi do ekspozycji rajstop – tradycyjnych, wzorzystych, kolorowych i każdych innych. Proporcjonalne krągłości...

  766,50 zł 1 095,00 zł
  W magazynie

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów