ATELIER

Torsy krawieckie z kolekcji ATELIER

ATELIER to kolekcja ekskluzywnych manekinów, które świetnie sprawdzą się w butikach z „duszą”. Ta wyjątkowa linia produktów charakteryzuje się elegancją, szykiem, dostojnością oraz szczególną dbałością o detale. Podczas komponowania swojej wystawy odzieżowej, dodatek w postaci manekina z ruchomymi stawami na stojaku z pewnością sprawi, że kompozycja będzie oryginalna i ponadczasowa.

• Kolekcja przeznaczona głównie dla sklepów z elegancką odzieżą i odzieżą premium.
• Naszymi wyznacznikami są naturalne materiały i najwyższa jakość.
• Ekspozytory z mobilnymi rękami to idealne rozwiązanie na Twoją wystawę. Nieskończenie wiele możliwości ustawienia naszych produktów w różnych konfiguracjach.

Manekin z ruchomymi stawami na stojaku — poznaj jego zalety

Modele korpusów manekina z ruchomymi rękami z kolekcji ATELIER stworzone zostały z myślą o klientach ekskluzywnych, którzy szukają czegoś więcej. Torsy krawieckie zostały wykonane z naturalnych materiałów, które są przyjazne dla środowiska. Pomimo aspektu ekologicznego, nie są wcale mniej trwałe. Wręcz przeciwnie. Produkty z tej linii charakteryzują się wysokim poziomem wytrzymałości na czynniki zewnętrzne. Kończyny są wykonane z drewna, a głowa oraz tors zostały obszyte wysokiej jakości naturalnym płótnem. Taka budowa umożliwia efektowną ekspozycję górnej części garderoby w butikach premium i ekskluzywnych pracowniach krawieckich.

Korpus manekina z ruchomymi rękami — co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Ruchome stawy w torsach krawieckich pozwalają na ustawienie manekina w dowolnej konfiguracji. Dzięki nim możesz stworzyć unikalną wystawę, która nie mogłaby istnieć z wykorzystaniem standardowych manekinów. Torsy krawieckie z kolekcji ATELIER to bez wątpienia klasyka w zupełnie nowej odsłonie. Jeden taki ekskluzywny manekin z pewnością sprawi, że Twoje wnętrze nabierze unikalnego designu.

Warto również zwrócić uwagę na manekiny torsy 100 BEZ GŁOWY DAMSKIE.

Zobacz stojak dla tek kolekcji:ST-R-97

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów