VRA-M/T-WH

1 879,00 zł netto

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Klatka96 cm
Pas87 cm
Biodra98 cm

Elegancki manekin z ruchomymi rękami

Są takie stylizacje, które wymagają unikalnej oprawy. Jeśli oferujesz odzież z półki premium, wykonaną z dobrych materiałów – zadbaj o jej prezentację. Elegancki manekin w stylu retro, wykonany z wysokiej klasy surowców, podkreśli charakter Twojej marki. Sprawi, że każda stylizacja będzie układać się doskonale. Zostanie zaprezentowana z klasą i wdziękiem.

Drewniana, głowa oraz ręce manekina, które możesz dowolnie konfigurować, doskonale współgrają z gładkim, męskim torsem. Wysokiej klasy tkanina ogranicza przesuwanie się odzieży. Ubrania prezentują się, tak jak na ludzkiej sylwetce, co podnosi walory estetyczne Twojej wystawy czy ekspozycji butiku.

Elegancki manekin możesz zamówić ze specjalnym, stabilnym stelażem, który ułatwi jego ustawienie w wybranym miejscu.

Zobacz inną kolekcję torsów w stylu retro:https://moremannequins.pl/120-series.101

Elegancki manekin z drewnianą głową

Nowoczesne ekspozycje sklepowe są niczym dopracowana scenografia. Mają artystyczny wydźwięk. Pełnią dodatkową rolę – przyciągają i zachwycają klientów, zapadając na długo w pamięci. Dlaczego masz tego nie wykorzystać? Elegancki manekin z drewnianą głową to odważna propozycja, która zbuduje klimat Twojej wystawy. Męski tors z kolekcji Atelier możesz dostosować do stylu marki, wybierając spośród wielu możliwości kastomizacji, o które warto zapytać naszych opiekunów sprzedaży.

Elegancki manekin w wersji eko

Chcesz podkreślić swój wkład w zrównoważoną, ekologiczną modę w stylu slow? Postaw na wykończenie manekina w wersji eko. Używamy naturalnych surowców oraz tych, przetworzonych w ramach recyklingu. Dbamy, aby wytwarzanie naszych manekinów było przyjazne środowisku, zmniejszając jednocześnie ślad węglowy – nawet o 90%.

Ekskluzywne manekiny z szybką dostawą

Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom. Niektóre z manekinów z naszej kolekcji możesz zamówić z krótkim terminem dostawy. Doskonale wiemy, jak ważny jest czas – szczególnie jeśli organizujesz pokazy lub eventy. Zapytaj o dostępność eleganckich manekinów VRA-M/T-WH.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Elegancki manekin z ruchomymi rękami

Elegancki manekin z ruchomymi rękami

Są takie stylizacje, które wymagają unikalnej oprawy. Jeśli oferujesz odzież z półki premium, wykonaną z dobrych materiałów – zadbaj o jej...

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej kolekcji