• czarny tors manekin vintage  120
  • manekin MORE Mannequins przegubowe ręce czarne
  • przegubowe stawy manekin czarny vintage
  • manekiny korpus na nodze srebrnej

120 SERIES  

Manekin korpus z naturalnych materiałów. Bo liczy się ekologia.

W branży fashion od pewnego czasu panuje trend pod tytułem świadome zakupy”. Świadome czyli jakie? Ekologiczne, przyjazne dla planety. Klienci patrzą na jakość produktów, odchodzą od nadmiernego konsumpcjonizmu na rzecz troski o środowisko. Jeśli chcesz, aby Twój sklep podążał za tym nurtem postaw na manekiny z naturalnych materiałów, takich jak drewno i bawełna. Podkreślą one Twoje świadome podejście do ekologii. Dobrym przykładem takich produktów są torsy z chromowanymi stojakami z kolekcji 120.

• Nieskończona ilość możliwości stworzenia niepowtarzalnej sklepowej ekspozycji.
• Drewniane ręce z ruchomymi stawami – wybór przyjazny dla środowiska.
Design manekinów z tej kolekcji urozmaici wystrój wnętrza Twojego sklepu.

Multifunkcjonalny krawiecki manekin na srebrnej nodze

Kolekcję 120 poza podejściem planet friendly wyróżnia wysoka funkcjonalność. Tors ¾ z chromowanym stojakiem daje mnóstwo możliwości wyeksponowania stylizacji. Mobilne ręce można dowolnie przekręcać i ustawiać pod różnym kątem. Dzięki temu można urozmaicać kompozycję witryny, nie zmieniając manekinów. Nie bez znaczenia jest duży wybór kolorystyczny, który sprawia, że manekiny krawieckie łatwo dopasowują się do każdego wnętrza sklepu i stylu ekspozycji.

Klimat vintage: tors z chromowanym stojakiem

W trend świadomych zakupów doskonale wpisuje się filozofia produktów „szytych na miarę“. Wybierając manekiny krawieckie z naturalnych materiałów stworzysz w swoim sklepie klimat pracowni z duszą - miejsca, gdzie można wybrać produkty niepowtarzalne i wysokiej jakości.

Sprawdź podstawy ,które pasują do tej kolekcji:L-TS25-60B,L-TS25-120B