120-M1-B Męski tors z głową bawełnianą

SKU: 120-M1-B

1 439,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Męski tors z głową delikatnie skierowaną ku górze wekskluzywny sposób zaprezentuje zarówno eleganckie, jak i casualowe stylizacje. Głowa i tors manekina tworzą spójną całość. Pokryto je wysokiej klasy tkaniną, która umożliwia estetyczną ekspozycję prezentowanych ubrań. Tu wszystko jest na swoim miejscu, co sprawia, że stylizacja wygląda bardzo realistycznie. Wyprostowaną sylwetkę o klasycznych, męskich proporcjach uzupełniono o drewniane ręce, w stylu vintage, które umożliwiają mnogość konfiguracji.

Męski tors z głową to minimalistyczny manekin dla właścicieli concept store i polskich, designerskich marek. Sprawdzi się zarówno na wystawie, jak i wewnątrz butiku. Manekin sprzedawany jest zarówno ze stelażem, jak i bez – wybór zależy od Ciebie.

Na zdjęciu model został przedstawiony z podstawą L-TS25-120B.

Męski tors z głową na zamówienie

Nie tylko w kwestii stelażu pozostawiamy Ci ostateczną decyzję. Każdy manekin, w tym męski tors z głową 120-M1-B, umożliwia mnogość konfiguracji. Możesz wybierać spośród nowoczesnych materiałów (wykończenie vinted i écru), a także zamówić manekin w wersji eko, wspierając zrównoważoną modę.

Zamów manekin w wersji eko [NOWOŚĆ]

Kolekcja manekinów 120 jest dostępna w 3 wariantach ekologicznych, które obniżają ślad węglowy nawet o 90%. Męski tors z głową może być wykonany zarówno z materiałów pozyskanych w ramach recyklingu, jak i naturalnych surowców m.in. bio żywicy, kleju kukurydzianego czy papieru z rafii.

Męski manekin – krótki czas dostawy

Jako jedni z nielicznych na rynku polskim oferujemy ekspresowy czas realizacji zamówienia. Zapytaj o dostępność wybranych manekinów – możliwe, że zrealizujemy dostawę „od ręki''.

Zobacz nasz artykuł o manekinach krawieckich i jak możesz urozmaicić nimi wystawę:https://moremannequins.pl/blog/post/manekiny-krawieckie-to-dobry-pomysl-na-ekspozycje.html

Specyfikacja

Wysokość 112 cm
Klatka 96 cm
Talia 80 cm
Biodra 98 cm
Płeć męskie
Materiał bawełna, drewno
Kolor czarny mat

Recenzje

Napisz recenzję

7 innych produktów w tej samej kategorii: