VRA-TR-CH Wieszak na spodnie na manekin

SKU: VRA-TR-CH

Ten produkt nie występuje już w magazynie

125,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Jeśli chcesz przeciągnąć uwagę potencjalnych klientów, stwórz unikalną witrynę sklepową, która będzie się wyróżniała designerskim wyglądem, najwyższą jakością wykonania i elegancją w nowoczesnym wydaniu. Wieszak na spodniena manekin to dodatek do torsów z kolekcji Atelier.

Ten wieszak pasuje tylko dla torsów: VRA-FVRA-M

Wieszak na spodnie na manekin — czym jest i do czego służy?

Wieszak na spodnie jest wykonany z odpornej na uszkodzenia i zarysowania stali. Swoją budową przypomina standardowy wieszak na spodni. Jednak zachwyca prostą formą, jakością wykonania i eleganckim wykończeniem. Nasz wieszak na spodnie pasuje wyłącznie do standu ST-R-97.

Mocowanie wieszaka do standu jest bardzo proste. Solidna konstrukcja oraz łatwy montaż sprawiają, że jest on praktyczny i funkcjonalny.

Manekin krawiecki z wieszakiem -poznaj jego zalety

Chromowany wieszak na spodnie, który pasuje do standu z kolekcji ATELIER to dodatek, który umożliwi Ci wyeksponowanie jeszcze większej ilości ubrań w jednej stylizacji. Praca z tym produktem jest łatwa i przyjemna. Manekin krawiecki z wieszakiem jest wielofunkcyjny i uniwersalny.

Jeśli zależy Ci na komponowaniu unikalnych zestawień i tworzeniu eleganckich wystaw bez obaw możesz zdecydować się na wieszak do spodni z kolekcji ATELIER. Nie zwlekaj, złóż zamówienie jeszcze dziś i spraw, by Twoja praca była łatwa i przyjemna.

Recenzje

Napisz recenzję

11 innych produktów w tej samej kategorii: