100 BEZ GŁOWY DAMSKIE

Manekin tors damski to idealne rozwiązanie do każdego butiku z odzieżą dla pań. Taki model doskonale prezentuje t-shirty i bieliznę. Przyciąga wzrok oraz jest cennym elementem ekspozycji. Eksponuje ubrania w taki sposób, w jaki będą prezentować się podczas noszenia. Właśnie dlatego cenią go zarówno właściciele niewielkich sklepów, jak i ekskluzywnych butików.

Manekin damski tors jest lżejszy niż modele całopostaciowe, dzięki czemu można szybko i łatwo go przenosić. Z tego powodu szczególnie nadaje się do sezonowych stoisk z pamiątkami, gdzie sprzedaje się również koszulki. Do tego zajmuje stosunkowo niewiele miejsca, co stanowi dużą zaletę. Z uwagi na kompaktowy design, manekiny torsy damskie można bez większych problemów przebierać, co ułatwia dopasowanie ekspozycji do stale zmieniających się trendów w modzie. To duże udogodnienie dla zabieganych właścicieli butików oraz klientek, które mogą sprawdzić, jak dany outfit leżałby na nich, bez przymierzania go.

Manekin damski – tors

Manekin tors damski dostępny w naszym sklepie odznacza się klasycznym designem, dzięki któremu będzie pasował do każdego wnętrza. Z powodzeniem wykorzystasz go w minimalistycznym luksusowym butiku, jak i na wakacyjnym stoisku z pamiątkami czy w sklepie z odzieżą używaną. Modele wykonane są z włókna szklanego, czemu zawdzięczają swoją wyjątkową trwałość. Dajemy naszym klientom możliwość wyboru wykończenia, więc mogą oni nabyć zarówno manekiny torsy matowe, jak i z połyskiem. Sprawdź także manekiny torsy 100 BEZ GŁOWY MĘSKIE.

Manekin damski tors szczególnie dobrze sprawdzi się do prezentacji bielizny. Sylwetka manekina posiada naturalne kobiece kształty, dzięki czemu ubrania lepiej się na niej układają. Dotyczy to nie tylko kompletów bieliźnianych czy strojów kąpielowych, ale także t-shirtów oraz sukienek. Szeroka oferta pozwala dopasować model, który najlepiej sprawdzi się do ekspozycji konkretnego asortymentu. W naszym sklepie znajdziesz manekiny krawieckie z metalową podstawą, jak również warianty prezentujące część nóg. Możesz więc wybrać model dopasowany do specyfiki Twojego butiku.

Zobacz podstawy ,które pasują do tej kolekcji:L-TS25-60B,L-TS25-120B

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów