100-SF2

715,00 zł netto

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość59 cm
Biust84 cm
Talia63 cm

Tors manekina biały mat

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż odzieży dla kobiet, zamów tors manekina biały mat. Elegancka i estetyczna sylwetka sprawi, że najnowsze fasony odzieży kobiecej będą się świetnie prezentowały, co skutecznie przełoży się na zwiększenie sprzedaży w Twojej firmie.

Wyprostowana sylwetka w rozmiarze 34 z dłońmi opartymi o talię to najlepszy sposób na stworzenie realistycznej ekspozycji handlowej. Minimalistyczne wykończenie sprawia, że możesz go zastosować w różnych projektach i wewnątrz sklepu. Sprawdzi się zarówno w czasie komponowanie wystaw klasycznych, jak i tematycznych. Idealnie odwzorowana linia kobiecego torsu to pewność, że wystawa przykuje uwagę i zwiększy Twoją sprzedaż w domu towarowym lub butiku z odzieżą dla kobiet.

Zobacz torsy męskie bez głowy

Sprawdź metalowy stojak dla tego manekina

Poznaj dostępne opcje

Ten produkt możesz zamówić z metalowym standem, który umożliwia samodzielną ekspozycję manekina na dowolnej wystawie. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, poinformuj nas o tym. Składając zamówienie, pamiętaj też, że możesz dopasować sposób wykończenia manekina do standardów przyjętych przez Twoją markę — do wyboru masz wykończenie matowe lub w połysku. Ten model manekina jest sprzedawany bez głowy. Oferta obejmuje tors w wersji ½

Sprawdź, z czego został wykonany manekin tors kobiecy

Tors manekina biały mat to sylwetka kobiety w bardzo realistycznym wydaniu, wykonana z włókna szklanego. Nasze manekiny są odporne na odbarwienia spowodowane promieniowaniem słonecznym. Dzięki bardzo wysokiej jakości wykonania i przy prawidłowym wykorzystywaniu, z pewnością mogą być wykorzystywane przez długi czas.

Poznaj warunki realizacji zamówienia z manekinem torsem kobiecym

Po złożeniu zamówienia przesyłka zostanie wysłana w ciągu kilku dni. Bardzo krótki czas realizacji zamówienia to zasługa dobrze zorganizowanego procesu produkcji. Poznaj nasze produkty i złóż zamówienie, by zwiększyć swoje możliwości i zarobki.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Tors manekina biały mat

Tors manekina biały mat

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż odzieży dla kobiet, zamów tors manekina biały mat. Elegancka i estetyczna sylwetka sprawi, że najnowsze fasony odzieży kobiecej będą się...

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej kolekcji