100-SF2

715,00 zł netto

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość 59 cm
Biust 84 cm
Talia 63 cm

Tors manekina biały mat

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż odzieży dla kobiet, zamów tors manekina biały mat. Elegancka i estetyczna sylwetka sprawi, że najnowsze fasony odzieży kobiecej będą się świetnie prezentowały, co skutecznie przełoży się na zwiększenie sprzedaży w Twojej firmie.

Wyprostowana sylwetka w rozmiarze 34 z dłońmi opartymi o talię to najlepszy sposób na stworzenie realistycznej ekspozycji handlowej. Minimalistyczne wykończenie sprawia, że możesz go zastosować w różnych projektach i wewnątrz sklepu. Sprawdzi się zarówno w czasie komponowanie wystaw klasycznych, jak i tematycznych. Idealnie odwzorowana linia kobiecego torsu to pewność, że wystawa przykuje uwagę i zwiększy Twoją sprzedaż w domu towarowym lub butiku z odzieżą dla kobiet.

Zobacz torsy męskie bez głowy

Sprawdź metalowy stojak dla tego manekina

Poznaj dostępne opcje

Ten produkt możesz zamówić z metalowym standem, który umożliwia samodzielną ekspozycję manekina na dowolnej wystawie. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, poinformuj nas o tym. Składając zamówienie, pamiętaj też, że możesz dopasować sposób wykończenia manekina do standardów przyjętych przez Twoją markę — do wyboru masz wykończenie matowe lub w połysku. Ten model manekina jest sprzedawany bez głowy. Oferta obejmuje tors w wersji ½

Sprawdź, z czego został wykonany manekin tors kobiecy

Tors manekina biały mat to sylwetka kobiety w bardzo realistycznym wydaniu, wykonana z włókna szklanego. Nasze manekiny są odporne na odbarwienia spowodowane promieniowaniem słonecznym. Dzięki bardzo wysokiej jakości wykonania i przy prawidłowym wykorzystywaniu, z pewnością mogą być wykorzystywane przez długi czas.

Poznaj warunki realizacji zamówienia z manekinem torsem kobiecym

Po złożeniu zamówienia przesyłka zostanie wysłana w ciągu kilku dni. Bardzo krótki czas realizacji zamówienia to zasługa dobrze zorganizowanego procesu produkcji. Poznaj nasze produkty i złóż zamówienie, by zwiększyć swoje możliwości i zarobki.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Tors manekina biały mat

Tors manekina biały mat

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż odzieży dla kobiet, zamów tors manekina biały mat. Elegancka i estetyczna sylwetka sprawi, że najnowsze fasony odzieży kobiecej będą się...

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej kolekcji