110 Z GŁOWĄ

Torsy z kolekcji 110 Z GŁOWĄ to nowoczesne i dynamiczne modele, które ożywią każdą wystawę sklepową. Świetnie prezentują się pojedynczo, jak i w grupie. Prosta głowa jajo bez zarysu twarzy podkreśla uniwersalność konstrukcji. Korpus tors manekina z serii 110 Z GŁOWĄ standardowo dostępny jest w kolorze biały mat.

• Szeroki przekrój modeli dynamicznych i statycznych, gwarantuje szerokie zastosowanie.
• Wiele możliwości zaprezentowania ubioru – odzież sportowa, górne części garderoby, sukienki, koszule, bielizna, akcesoria i dodatki
Uniwersalność i szerokie zastosowanie, które dopasuje się do każdego charakteru wystawy.

Manekiny – torsy męskie i damskie z linii 110 CASUAL

110 Z GŁOWĄ to linia oryginalnych manekinów o wszechstronnym zastosowaniu. Znajdziesz tutaj modele statyczne oraz dynamiczne. Możesz je dowolnie łączyć, tworząc wystawy sklepowe o różnym charakterze. Poszczególne postacie mogą tworzyć sceny, opowiadać historie, które chcesz przekazać potencjalnym klientom. Wybierając nasze manekiny – torsy damskie i męskie, masz pewność, że stawiasz na jakość. Są to modele wykonane z wysokiej jakości włókna szklanego.

Manekiny – torsy damskie i męskie do sklepów odzieżowych

Produkty z linii 110 Z GŁOWĄ to świetne uzupełnienie wystaw z manekinami pełnopostaciowymi. Z ich pomocą możesz zaprezentować odzież, bieliznę oraz nakrycia głowy. Abstrakcyjna głowa bez zarysu twarzy nie odwraca uwagi od stylizacji – klienci zwracają uwagę przede wszystkim na prezentowane ubrania.

Korpus tors manekina z tej kolekcji jest uniwersalny. Minimalizm tej linii sprawia, że będą świetnie współgrać z różnego rodzaju kolekcjami. Wkomponuje się w każdą wystawę sklepową – prezentując ubrania casualowe, sportowe czy biznesowe. Postaw na jakość i uniwersalność. Wybierz manekiny i torsy z serii 110 CASUAL od MORE Mannequins.

Sprawdź również nasze manekiny 120 SERIES.

Sprawdź podstawy ,które pasują do tej kolekcji:L-TS25-60B,L-TS25-120B

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów