BIELIŹNIANE

Prezentacja najnowszej kolekcji bielizny damskiej, stworzenie intrygującej witryny sklepu jubilerskiego, wprowadzenie nowoczesnych akcentów do wnętrza… Nie ma znaczenia, co motywuje Cię do szukania manekinów bieliźnianych! Wymienione zadania to zaledwie mały ułamek możliwości, jakie oferują damskie korpusy MORE Mannequins z kolekcji BIELIŹNIANE. Co jeszcze dzięki nim zyskujesz?

Manekiny bieliźniane - poznaj szeroką ofertę MORE Mannequins

Na ofertę manekinów bieliźnianych z tej kolekcji składają się kobiece modele w różnych rozmiarach, pozach i kolorach. Możesz decydować także o wielkości biustu manekinów, tak by prezentować zarówno bieliznę w mniejszych rozmiarach, jak i plus size. Szeroka oferta korpusów bieliźnianych pozwoli Ci tworzyć różnorodne wystawy sklepowe.

Kolekcja manekinów bieliźnianych to dwa warianty kolorystyczne, które możesz idealnie dopasowywać do wystroju witryny i wnętrza sklepu z bielizną. Na podstawową kolekcję składają się manekiny w kolorze: biały mat i szary mat.

Wytrzymałe manekiny bieliźniane dla różnych branż

Uniwersalny design i warianty kolorystyczne doskonale wpisujące się w najnowsze trendy VM sprawiają, że nasze manekiny bieliźniane dedykowane są nie tylko dla sklepów z bielizną. Dzięki nim możesz urozmaicić tradycyjną wystawę torsów i manekinów całopostaciowych, a nawet stworzyć intrygującą witrynę sklepu jubilerskiego.

Dbamy jednak nie tylko o estetykę, ale także najwyższą jakość wykonania naszych korpusów. Do ich stworzenia wykorzystaliśmy niezwykle trwałe włókno szklane, dodatkowo pokryte powłoką anti-scratch.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów