130-LTF4

715,00 zł netto

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość76 cm
Biust92 cm
Talia72 cm
Biodra90 cm
Płećdamskie
MateriałFRP
Kolorbiały mat
Rozmiar miseczki70D

Tors bieliźniany

Klienci uwielbiają wizualizować produkt. Dzięki wizualizacji mogą wyobrazić sobie, jak dana rzecz będzie sprawdzać się w codziennym życiu. Zasadę tę możesz wykorzystać także w swoim sklepie z bielizną! Tylko, zamiast pozostawiać pole do wyobraźni klienta, sam stwórz wizualizację przedstawiającą oferowaną bieliznę z jak najlepszej strony. Pomoże w tym oferowany przez MORE Mannequins tors bieliźniany o niezwykle kobiecych, idealnych kształtach.

Ultra kobiecy tors na bieliznę

Oferowany tors bieliźniany to element, którego nie może zabraknąć w sklepach z bielizną i strojami kąpielowymi. Uwydatnienie kobiecych kształtów ma na celu podkreślenie walorów bielizny, którą sprzedajesz. Pozostawiona na wieszakach, nie jest tak dobrze wyeksponowana, co zmniejsza zainteresowanie Twoimi produktami. Wystarczy stworzyć nową aranżację witryny, prezentując na niej najlepsze z Twojej kolekcji modele bielizny.

Dlaczego właśnie nasz tors na bieliznę? Możesz na próżno szukać podobnych manekinów na bieliznę w innych sklepach. Stworzenie torsu zostało poprzedzone przygotowaniem projektu uwzględniającego potrzeby i sposób podejmowania decyzji klientów. Z kolei w procesie produkcji wykorzystaliśmy najtrwalsze włókno szklane, które nie tylko zapewnia doskonałą wytrzymałość, ale także prezentuje się niezwykle elegancko.

Damski tors bieliźniany - stwórz nowoczesne aranżacje witryn

Prezentowany model ze względu na swoje wymiary może zająć honorowe miejsce na ladzie, tworząc jednocześnie wizytówkę Twojego sklepu. Możesz również z pomocą kilku modeli stworzyć nowoczesną, piętrową wystawę. Tors bieliźniany będzie także doskonale komponował się w towarzystwie manekinów całopostaciowych, czy jako solowy element witryny.

Tors na bieliznę z ekspresową dostawą

Chcesz by damski tors bieliźniany w białym, matowym wykończeniu jak najszybciej ozdobił wnętrze Twojego sklepu? Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się, czy wybrany model znajduje się na naszym magazynie. Jeśli tak, wysyłka nastąpi w ciągu najbliższych 24 godzin.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Tors bieliźniany

Tors bieliźniany

Klienci uwielbiają wizualizować produkt. Dzięki wizualizacji mogą wyobrazić sobie, jak dana rzecz będzie sprawdzać się w codziennym życiu. Zasadę tę możesz wykorzystać także w...

7 innych produktów w tej kolekcji