100 BEZ GŁOWY MĘSKIE

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie jakiegokolwiek butiku bez manekinów. W końcu są to skuteczne narzędzia do promocji asortymentu. Dobierając model manekina do specyfiki swojego sklepu, zdobywasz nie tylko rozwiązanie świetnie eksponujące odzież, ale także dekorację, która urozmaici wnętrze sklepu. Jak więc wybrać odpowiedni wariant? Warto zwrócić uwagę na styl oferowanych ubrań oraz preferencje grupy docelowej. W sklepach z bielizną, t-shirtami czy marynarkami najlepiej sprawdzą się manekiny torsy. Wyróżniamy manekiny torsy męskie oraz damskie.

Manekin tors męski doskonale prezentuje odzież, która na wieszaku nie wyglądałaby dobrze. Jego dużym atutem jest lekkość, a co za tym idzie – mobilność. Łatwo go przebrać, jak również przenieść w inne miejsce. Jednak to nie oznacza, że nie jest solidny. Manekin męski tors wykonany z włókna szklanego odznacza się trwałością. Dzięki temu może służyć przez lata. O wysokiej jakości świadczy też precyzja wykonania.

Sprawdź także manekiny torsy 100 BEZ GŁOWY DAMSKIE.

Manekin męski – tors

Manekin męski tors dostępny jest w kilku wariantach -1/3, 3/4, a także w różnych układach rąk. Odpowiadamy na potrzeby klientów, dlatego wykonujemy zarówno modele w wykończeniu matowym, jak i z połyskiem. Dzięki tak dużej różnorodności, każdy może dopasować manekina do wystroju sklepu, jak również specyfiki oferowanego asortymentu. To z kolei pozwoli zwrócić uwagę grupy docelowej.

Manekin tors męski może zostać umieszczony na wystawie w celu ekspozycji ubrań. Basicowe modele pasują do odzieży casualowej, biznesowej oraz eleganckiej. Manekiny w kolorze białym sprawiają, że barwne stylizacje są jeszcze bardziej wyraziste, przez co klienci szybciej je dostrzegą. Wymiary odpowiadają standardowej rozmiarówce M/L, więc będą odpowiednie do większości ubrań. Dzięki temu manekin męski tors znajdzie zastosowanie w butikach ekskluzywnych, sieciówkach, sklepach z odzieżą używaną oraz na sezonowych stoiskach z koszulkami. Wykorzystanie go do promocji ubrań powinno pomóc w sprzedaży oraz ułatwić klientom wybór stylizacji.

Sprawdź podstawy ,które pasują do tej kolekcji:L-TS25-60B,L-TS25-120B

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów