Jak wybrać manekiny do sklepów z odzieżą piłkarską?

Jak wybrać manekiny do sklepów z odzieżą piłkarską?

Manekiny pomagają w zaprezentowaniu produktów z jak najlepszej strony, a u samych klientów pobudzają wyobraźnię. Ważne jest jednak, by w odpowiedni sposób dopasować je do branży, w której działamy. Jak to jest w przypadku sklepów z odzieżą piłkarską? Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pozwolą Ci zbudować przemyślaną i intrygującą witrynę sklepu dla piłkarzy.

Poznaj nasze najmocniejsze argumenty przemawiające za manekinami piłkarskimi!

  • Manekiny piłkarskie współgrają z pasją klienta, co zwiększa zainteresowanie zaprezentowaną odzieżą
  • Pozwalają na dokładną prezentację odzieży z jak najlepszej strony  
  • Umożliwiają przedstawienie gotowych zestawów, zwiększając popyt na pełną stylizacją
  • Manekin piłkarz pełni funkcję wizualnej atrakcji sklepu

Dlaczego ekspozycja witryny jest ważna w sklepach odzieżowych przeznaczonych dla piłkarzy?

Manekin piłkarski  to skuteczne narzędzie do zaprezentowania, jak odzież sportowa będzie leżeć na sylwetce. Wybierając manekiny sportowe w ruchu, dodatkowo nadamy witrynie sklepowej ekspresji, a ta z kolei będzie przyciągać zainteresowane spojrzenia potencjalnych klientów. Dlaczego jeszcze warto wybrać wysokiej jakości manekiny sportowe do stworzenia witryny sklepu dla piłkarzy?

Manekin piłkarz doskonale oddaje ruchy i pozy przybierane przez realnych zawodników. Dzięki temu klient będzie mógł bez trudu wyobrazić sobie, jak t-shirt, spodenki, getry czy bandany będą na nim leżeć. Całopostaciowy manekin gracz pozwala dodatkowo na stworzenie pełnej stylizacji z wykorzystaniem szerokiego asortymentu. Tworząc spójny strój piłkarski, zwiększamy szansę zakupu pełnego zestawu.

Manekin gracz pełni także funkcję wizualnej atrakcji, przyciągając uwagę klientów i dodając estetycznego wyrazu sklepowi. Może być on dodatkowo stylizowany i dekorowany w taki sposób, aby odzwierciedlać aktualne trendy w sportach. Klient będący miłośnikiem piłki nożnej widząc odzież sportową na manekinie piłkarskim, będzie bardziej identyfikował się właśnie z nim, aniżeli ze statyczną pozą innego ekspozytora.

Jak prawidłowo wybrać manekina piłkarza?

W MORE Mannequins znajdziesz manekiny sportowe w różnych konfiguracjach. Piłka nożna to sport cechujący się dynamizmem. Takie właśnie powinny być manekiny wykorzystywane w sklepie z odzieżą piłkarską. Jakie modele manekinów piłkarskich polecamy w szczególności?

  •         Manekin sportowy biegacz - dodający ekspresji witrynie sklepowej; doskonale prezentuje się w towarzystwie innych “biegnących” manekinów
  •         Postać rozciągająca się - postać nadal dynamiczna, jednak nieco mniej od biegacza; idealnie będzie komponować się pośród pozostałych manekinów sportowych np. z piłkarzem
  •         Manekin biegacz, który strzelił gola - postać manekina w zwycięskiej pozycji, unosząca ręce do góry; doskonale eksponuje pełną odzież piłkarską wraz z dodatkami
  •         Manekin w uniwersalnej pozycji - wszechstronny manekin doskonale uzupełniający piłkarskie witryny sklepowe

 

Przy wyborze odpowiednich manekinów do sklepu piłkarskiego należy pamiętać o maksymalnym odzwierciedleniu pozycji charakterystycznych dla tej dyscypliny sportowej. Dzięki temu klienci Twojego sklepu już po przekroczeniu progu poczują się jak w profesjonalnym, sklepie stworzonym z myślą o ich wyjątkowej pasji, jaką jest piłka nożna. Pamiętajmy przy tym, że wybierane manekiny całopostaciowe powinny prezentować się realistycznie. Dzięki temu klient może utożsamiać się z prezentowaną sylwetką, a tym samym wyobrazić sobie, jak dany strój piłkarski będzie prezentował się na jego ciele.

Manekin piłkarski a rozwiązania techniczne

Skomplikowane i dynamiczne pozycje, jakie przyjmuje manekin gracz, wymagają odpowiedniej stabilizacji, tak by ekspozytory nienagannie spełniały swoje zadanie. W jej uzyskaniu pomaga odpowiedni typ podstawy. Najlepiej w tym przypadku sprawdzają się podstawy metalowe będące gwarantem nie tylko stabilności, ale również bezpieczeństwa.

Manekiny sportowe idealne do sklepów piłkarskich, a także odpowiednie podstawy i inne rozwiązania techniczne znajdziesz w pełnej ofercie sklepu MORE Mannequins.