Zwroty i reklamacje

Zwroty

Oferta jest kierowana tylko do firm. Prosimy o przemyślane zakupy. Towar nie podlega zwrotowi.

Warunki realizacji reklamacji

Wiemy, że długie regulaminy bywają utrapieniem, ale prosimy o dokładną lekturę i dostosowanie do warunków realizacji reklamacji. To znacznie przyśpieszy i ułatwi cały proces.

Reklamacje można złożyć w ciągu 7 dni od daty otrzymania manekinów.

Jeżeli uszkodzenie jesteśmy w stanie naprawić odbieramy od Państwa uszkodzone elementy bądź całego manekina, naprawiamy, a następnie odsyłamy na wskazany przez Państwa adres. Jeżeli podczas oględzin okaże się, że nie możemy naprawić manekina, otrzymają Państwo nowego.

Poniżej przestawiamy warunki, których należy przestrzegać, aby reklamacja została rozpatrzona pozytywnie:

  • Reklamacje należy złożyć mailowo na adres sklep@moremannequins.pl. Do zgłoszenia należy dołączyć zdjęcia uszkodzeń oraz zdjęcie całej postaci manekina, którego to uszkodzenie dotyczy. W odpowiedzi otrzymają Państwo formularz reklamacyjny z nadanym numerem sprawy.
  • Reklamowany manekin powinien posiadać opakowanie fabryczne.
  • Manekin musi być odpowiednio spakowany oraz zabezpieczony tak, aby nie uległ dalszemu uszkodzeniu podczas transportu. Jeżeli podczas transportu towar zostanie dodatkowo uszkodzony i będzie to wynikać ze złego pakowania, koszty naprawy poniesie Klient.
  • Na kartonie, na jego krótszym boku, należy wpisać DRUKOWANYMI literami i w widocznym miejscu numer reklamacji, który otrzymaliście Państwo podczas rejestracji.
  • Starannie zapakowany i kompletny towar zostanie odebrany przez kuriera i dostarczony na adres naszego magazynu:

MORE MANNEQUINS LOGISTICS

ul. Baletowa 40

02-867 Warszawa


Naprawa manekina zostanie zrealizowana w terminie 21 dni od daty otrzymania wadliwego produktu.