Co robimy

Tworzenie to nasza druga natura. Uważamy, że projektowanie witryn sklepowych jest swoistą sztuką, która wymaga wyczucia i artystycznego zmysłu.

Manekiny odzieżowe, które powstają w naszej pracowni, łączą rzemiosło i pasję do wielkiego designu. Nieustannie poszukujemy tego, co nowe i niespodziewane. Tworzymy manekiny na zamówienie, które są manifestacją głosu i wartości Twojej marki. Każdy manekin odzieżowy jest przemyślany. Ma jeden cel - poprawia doświadczenia zakupowe Twoich klientów.

ZOBACZ, JAK POWSTAJĄ NASZE MANEKINY NA ZAMÓWIENIE

Druk 3D na zamówienie

Stawiamy na najnowsze technologie. Tworzymy manekiny na zamówienie wykorzystując druk 3D oraz rzeźbienie 3D, czyli precyzyjne modelowanie postaci. Manekiny odzieżowe w pełni odwzorowują Twoją wizję.

Pracownia manekinów

Nie jesteśmy zwykłym producentem manekinów odzieżowych. Stworzyliśmy niezwykłe studio rzeźby - pracownię manekinów, w której działają artyści. Kreujemy unikalne projekty manekinów na zamówienie, przekształcając szkice i grafiki komputerowe w ręcznie robione, zmysłowe kształty, ograniczone jedynie wyobraźnią.

Kastomizacja manekinów odzieżowych

Ukształtowana postać trafia do lakierni. Tam odbywa się kastomizacja manekinów odzieżowych. Wyprodukowane manekiny otrzymują finalne warstwy lakieru i farby w odcieniach skóry, bieli lub czerni. Manekiny odzieżowe na zamówienie realizujemy też w indywidualnych wersjach, przypominających porcelanę, beton, bursztyn lub inną, dowolną powierzchnię. Zgodnie z Twoimi życzeniami.

Hurtownia manekinów showroom

Odwiedź naszą hurtownię manekinów, a raczej jej showroom, czyli studio pokazowe otwarte dla gości. Możesz obejrzeć i dotknąć naszych manekinów odzieżowych. Odkrywaj nowe kolekcje, rozmawiaj z zespołem, szukaj inspiracji, które posłużą podczas projektowania witryn marzeń.

Peruki na manekiny

Aby móc realizować pełną kastomizację manekinów odzieżowych, stworzyliśmy własną perukarnię. Możemy zaprojektować dowolne peruki na manekiny, według Twoich życzeń. Bezpośredni kontakt z naszymi wyszkolonymi perukarzami sprawi, że proces będzie niezapomnianym, niezwykle wartościowym elementem Twoich kreacji.

Manekiny naturalne z makijażem

Poszukujesz realistycznych, naturalnych manekinów z pełnym make-upem? Przekaż nam swoje pomysły na makijaż. Artyści z naszego studia make-upu stworzą spersonalizowany projekt w kolorach i wzorach jakie tylko sobie zażyczysz. Manekiny naturalne z makijażem to przepis na wyróżnienie się na rynku.