Torsy i inne  

Manekiny w sposób bardzo realistyczny zastępują żywego człowieka. Dzięki zachowanym proporcjom oraz wielkości ciała pozwalają w niezwykły sposób zaprezentować dany strój. Produkty idealnie dopasowane do aktualnych trendów mody sprawiają, że najnowsze stylizacje wyglądają naprawdę wyjątkowo. Poznaj manekiny torsy i ekspozytory oraz dowiedz się, kiedy są najchętniej wybierane.

Modele damskie i męskie

W wersji podstawowej manekiny sklepowe możemy podzielić na dwie grupy: damskie i męskie. W obydwu tych przypadkach możemy zastosować dodatkowe kryterium wieku. Do najbardziej popularnych należą manekiny całościowe, co nie znaczy, że zawsze sprawdzają się one najlepiej. Właśnie z tego powodu w ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz modele częściowe, czyli takie, które prezentują wyłącznie wybrane fragmenty ciała. Wybór odpowiedniego wariantu w dużej mierze zależy od asortymentu sklepu. Butiki zajmujące się sprzedażą pończoch czy rajstop najczęściej wybierają manekiny samych nóg. W przypadku sklepów zajmujących się sprzedażą bielizny dużą popularnością cieszą się manekiny sklepowe torsy. Wśród dostępnych produktów nie zabraknie także modeli ukazujących budowę człowieka od pasa w dół oraz odwrotnie. 

Zobacz również manekiny torsy ATELIER

Manekin tors

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz bogaty wybór torsów i ekspozytorów do sklepów. Wśród dostępnego asortymentu nie zabraknie torsów damskich, męskich i dziecięcych. Produkty te wykorzystywane są przez wiele linii handlowych. Manekin tors najczęściej znajduje zastosowanie w sklepach sprzedających bieliznę. Będzie także doskonałym wyborem, jeżeli dysponujemy niewielką przestrzenią, a chcielibyśmy zaprezentować poszczególne modele T-shirtów. Manekiny prezentujące dolną część ciała bardzo często wykorzystywane są w butikach sprzedających spodnie. 

Podkategorie