Gwarancja na manekiny

MORE Mannequins  to manekiny wysokiej jakości. Jesteśmy pewni, że spełniają najwyższe standardy. Są wykonane z najlepszej klasy surowców, z dbałością o każdy najmniejszy detal. Dlatego z przyjemnością udzielamy Ci 24-miesięcznej gwarancji na manekiny. Doskonale wiemy, że inwestycja ma posłużyć Ci na lata.

Manekiny wysokiej jakości to nie tylko estetyka!

Często powtarzamy naszym klientom i partnerom, że warto stawiać na precyzyjne wykonywanie, kastomizację manekinów i nowoczesny design. Manekiny wysokiej jakości to coś więcej, niż estetyka kreatywnych witryn sklepowych. Za jakością idzie trwałość i wygoda użytkowania. Surowce, z których korzystamy nie odbarwiają i nie odkształcają. Są lekkie i ułatwiają codzienną pracę w butiku. To wszystko redukuje ryzyko uszkodzeń mechanicznych, maksymalnie wydłużając żywotność ekspozytorów.

Co obejmuje gwarancja na manekiny?

Gwarancja na manekiny sklepowe obejmuje wszelkie wady fabryczne. Możesz skorzystać z niej przez 24 miesiące. Pamiętaj, aby po odebraniu zamówionych manekinów dokładnie je obejrzeć.

Uwaga! Gwarancja na manekiny nie obejmuje uszkodzeń, które są efektem niedbałego użytkowania produktów

Każde zgłoszenie reklamacyjne rozpatrujemy indywidualnie. Jeśli masz wątpliwości, czy ewentualna wada jest objęta gwarancją manekinów —  skontaktuj się z opiekunem klienta: sklep@moremannequins.pl