Jaki jest serwis posprzedażowy MORE Mannequins ?

Jaki jest serwis posprzedażowy MORE Mannequins ?

Nie liczby sprzedażowe, a pełne zadowolenie naszych klientów ma dla nas ogromną wartość. Dlatego zadbamy o to, abyś był usatysfakcjonowany nie tylko w momencie dokonywania zakupu, ale również długo po tym, gdy produkt trafi do Twojego sklepu. W ramach serwisu posprzedażowego oferujemy wiele możliwości. Czym się wyróżniamy?

Wspólnie stworzony unikalny model manekina

Nie tylko sprzedajemy, ale tworzymy od podstaw wszystkie modele naszych ekspozytorów. Posiadamy pracownię rzeźby, w której prawdziwi artyści i specjaliści w swoim fachu przekształcają szkice w ręcznie robione, oryginalne sylwetki manekinów. Własna pracownia rzeźby i lakiernia, w której wyprodukowane manekiny otrzymują finalne warstwy lakieru i farby (nawet te przypominające porcelanę, beton czy bursztyn) dają możliwość nieograniczonej kastomizacji projektów naszych klientów. Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji nieszablonowymi, przyciągającymi uwagę pozami manekinów? W MORE Mannequins Twoje wizje zostaną przeniesione na realne, ręcznie wykonywane kształty.

Naprawa manekinów

Nawet manekiny premium po upływie wielu lat intensywnej eksploatacji mogą ulec drobnym uszkodzeniom. Jeśli dotknęło to również Twoje ekspozytory, chętnie podejmiemy się naprawy. Nie musisz obciążać swojego budżetu kosztami zakupu nowych manekinów. Zaoszczędź sporo gotówki, decydując się na naprawę w naszej pracowni.

Gwarancja dostawy i naprawy uszkodzonych w transporcie produktów

Chyba każdy sprzedawca manekinów daje Ci gwarancję, że zamówiony produkt z całą pewnością zostanie Tobie dostarczony, prawda? My dajemy znacznie więcej! Manekiny MORE Mannequins są profesjonalnie zabezpieczone na czas dostawy. Gdyby jednak zdarzyło się, że w czasie podróży produkt zostanie uszkodzony, jako klient masz pełne prawo do reklamacji. Wówczas, jeśli jest to możliwe, naprawiamy manekina na swój koszt - jeśli nie, i tak otrzymujesz nowy, nieuszkodzony produkt, który zamówiłeś.

Oszczędzaj dzięki renowacji manekinów!

Wspominaliśmy już, że nasi artyści rzeźbiarze potrafią zdziałać prawdziwe cuda w swojej pracowni? Robią to nie tylko z nowymi projektami, ale również ze zużytymi lub uszkodzonymi manekinami, które u nas zamówiłeś. Po renowacji manekin wygląda jak świeży produkt. Jedyne, w czym przypomina swoją poprzednią wersję, to poza - wszystko inne jest jak nowe!

Dobra komunikacja, która nigdy nie zawodzi

Chcesz poznać termin wysyłki swojego zamówienia, zaczerpnąć rady specjalistów od VM czy poznać odpowiedzi na wiele innych pytań, które Cię nurtują? Dbamy o to, by nasi klienci nigdy nie pozostawali sami zarówno w trakcie dokonywanych zakupów, jak i po ich finalizacji. Nasz dział reklamacji i polityka firmy w kryzysowych sytuacjach są zorganizowane na najwyższym