Manekiny sklepowe, które łączą pokolenia!

Manekiny sklepowe, które łączą pokolenia!

W ofercie MORE Mannequins proponujemy zarówno sylwetki przedstawiające dorosłe osoby, jak i dzieci. Ze względu na pewne podobieństwa stylów, mogą być one łączone na wystawach, ukazując kolekcje dla całej rodziny lub obrazując pełny przekrój kreacji w butiku, zaczynając od ubrań dedykowanych dla najmłodszych. Czym wyróżniają się poszczególne linie manekinów dziecięcych i dorosłych? Jak wspólnie łączyć je na wystawie, aby za pomocą spójnej kompozycji zaprezentować oglądającym ciekawą historię?

Dynamika, akcja i ruch manekinów sklepowych

Zaczynamy od dynamicznej kolekcji dziecięcej manekinów sklepowych TOMBOY, którą można łączyć m.in. z manekinami sportowymi. Synergia będzie szczególnie efektywna w sklepach sportowych oferujących asortyment dla dorosłych i dla najmłodszych.

Niektóre aktywne pozy dziecięce w linii TOMBOY są bliźniaczo podobne do tych z serii dla dorosłych. Kobiecy manekin sportowy obrazujący baletnicę ma także swój mniejszy odpowiednik, ukazujący dziewczynkę z nogą podniesioną ponad głowę i pochylonym tułowiem w stronę podłoża. Taka kombinacja pozwala na eksponowanie kolekcji oraz zbudowanie historii o wspólnej pasji, którą dzieli ze sobą matka i córka czy też mistrzyni i jej uczennica. Dodatkowy przekaz, uzyskany za pomocą kreatywnego połączenia ekspozytorów, przyciąga spojrzenia i budzi ciekawość, przez co klienci zwracają większą uwagę na prezentowane w ten sposób produkty.

Seria TOMBOY to także pozy inspirowane szkolnymi zajęciami, zawierające dynamiczne gesty prezentujące cały wachlarz emocji, które towarzyszą młodym uczniom.

Elegancja i szyk w klasycznych pozach manekinów

Z dynamicznego połączenia przechodzimy na bardziej statyczne i tradycyjne - choć z pewnością nie można nazwać je nudnym! Linia manekinów dziecięcycID jest utrzymana w podobnym stylu, co kolekcja INDIVIDUAL. Dominują klasyczne pozy i minimalizm, co uwydatnia elegancję kompozycji. Patrząc na poszczególne pozy ma się wrażenie, że oglądamy zdjęcie wykonane przez świetnego fotografa. Manekiny przywodzą na myśl fotogeniczne osoby, które naturalnie pozują i zostały uchwycone w idealnym momencie.

Linia ID obrazuje, jak wyjątkowa jest dziecięca osobowość. Kolekcja zawiera manekiny przedstawiające różne charaktery: od spokojnych do przebojowych, a całość łączy w sobie uniwersalność i wyrazistość. Manekiny dziewczęce mają mocno wyprostowane palce, zaś chłopięce są delikatnie zgięte - to podkreśla stopień dopracowania naszych projektów.

Korelacja linii ID i INDIVIDUAL szczególnie sprawdzi się w prezentowaniu stylizacji targetowanych do modnych, nowoczesnych rodzin, które szczególnie doceniają walory mody miejskiej lub klasycznej odzieży. Chodź obie kolekcje zostały zaprojektowane tak, aby poszczególne manekiny mogły być ustawiane solo, to dzięki odpowiedniej aranżacji są gotowe do użycia na grupowej wystawie. Manekin dziecięcy może stać przed manekinem dorosłej osoby - nie będzie zasłaniał stylizacji, ale wzbudzi skojarzenia związane z rodziną.

CLASSIC MODERN - przedefiniowanie dawnych trendów

Trzecią propozycją jest naturalne połączenie kolekcji CLASSIC MODERN i CLASSIC MODERN KIDS. Jak można się domyślić, obie linie były projektowane w podobny sposób i są wykonane w identycznym stylu.

Jaki to styl? Vintage i retro - czyli nowa definicja dawnych trendów. Połączyliśmy różne tradycje i inspiracje, kontrastujące materiały i kolory, aby na nowo zdefiniować starą linię i przekształcić ją w unikalną, oryginalną i nowoczesną kompozycję. Klasyka przeplatana z najnowszymi trendami gwarantuje najwyższy poziom walorów estetycznych.

Czynnikiem wyróżniającym kolekcje CLASSIC MODERN i CLASSIC MODERN KIDS są także ręce, które można zginać, przekręcać i ustawiać pod dowolnym kątem. To ułatwia zbudowanie historii i synergii pomiędzy poszczególnymi manekinami, ukazującymi dzieci i dorosłych. Intrygująca stylistyka, w połączeniu z niespotykaną swobodą póz przyjmowanych przez ekspozytory, zagwarantuje zaciekawione spojrzenia oglądających.

To wszystko (i więcej) znajdziesz w MORE!

To niejedyne możliwe kombinacje kolekcji MORE Mannequins. Nasza oferta zapewnia wręcz nieograniczone możliwości łączenia stylów i pozycji, które umożliwią Ci opowiedzenie oglądającym ciekawej historii, prezentowanej na sklepowej wystawie. Jeśli jednak potrzebujesz projektu innego niż wszystkie, pamiętaj, że w naszej ofercie jest customizacja manekinów. Specjalnie na Twoje życzenie stworzymy ekspozycję zgodną z Twoją autorską wizją!