Potrzebujesz? Kupujesz! Manekiny dostępne od ręki

Potrzebujesz? Kupujesz! Manekiny dostępne od ręki

Jednym z wyróżników MORE Mannequins jest możliwość customizacji manekinów i dopasowania ich wyglądu do indywidualnych potrzeb, choć przygotowanie takiego produktu jest bardziej czasochłonne. Jednakże posiadamy także imponujące zasoby magazynowe, w których znajdują się gotowe manekiny dostępne od ręki! Jakie produkty oferujemy, jaki jest czas dostawy i którzy klienci najczęściej korzystają z naszych zasobów magazynowych?

Manekiny dostępne od ręki i szybka dostawa

Magazyn MORE Mannequins mieści się w Warszawie - to tutaj przechowujemy ponad 4000 sztuk manekinów dostępnych od ręki. Staramy się, aby stale utrzymywać w dostępności najpopularniejsze kolekcje, co umożliwia naszym klientom szeroki wybór produktów. Realizujemy zarówno zamówienia pojedynczych sztuk, jak i bardziej zaawansowane zlecenia. Dla jednego z salonów odzieżowych, posiadających punkty w Polsce i w całej Europie, dostarczyliśmy ponad 1000 manekinów w ciągu dwóch tygodni! Kluczowe w realizacji tego zamówienia było nasze doświadczenie i dobre planowanie logistyczne. Klient dostarczył nam tylko listę salonów i manekinów, a my zajęliśmy się sprawną organizacją tego procesu.

Nasze stoki magazynowe są wykorzystywane jednak głównie przez mniejszych i średnich przedsiębiorców, którzy w każdej chwili mogą zamówić dowolną ilość dostępnych produktów. Jest to dla nich szczególnie korzystne w przypadku konieczności nagłego rozszerzenia swojej kolekcji sklepowej. Na terenie Polski dostarczymy manekiny już w następnym dniu roboczym, natomiast na terenie Europy - w ciągu 3 dni. Choć wysyłamy nasze produkty także m.in. do Kataru czy USA.

Najlepsze kolekcje manekinów  dostępne od ręki - co wybrać?

Szybkość dostawy jest ważna, ale ważniejsza jest jakość produktów, które dostępne są od ręki w naszym sklepie online. Mnogość kolekcji o szerokim spektrum zastosowania pozwala wybrać odpowiednią sylwetkę czy styl manekina nawet dla najbardziej wymagających ekspozycji. Manekiny znajdujące się w naszej ofercie utrzymują wysokie standardy wykonania i będą we właściwy sposób prezentowały odzież. Poniżej prezentujemy kilka polecanych przez nas kolekcji z podziałem według ich przeznaczenia.

  • Najlepszy wybór cenowy - w tej kategorii szczególnie polecamy SERIĘ 900. Dostępne są manekiny w 4 standardowych pozycjach, które pasują do wielu stylizacji.
  • Uniwersalność - wyróżniamy manekiny z linii AEGON, których atutem jest duży wybór sylwetek - 17 gotowych modeli kobiecych i 14 męskich. Minimalistyczną kolekcję można wykorzystać zarówno w prezentacji garniturów i sukien wieczorowych, jak strojów sportowych czy casualowych.
  • Elegancja- popularna w tej kategorii jest kolekcja ONE. Seria przedstawia manekiny w prostych, klasycznych pozach, co umożliwia wyeksponowanie każdego elementu garderoby. Kolekcja ONE jest idealna do prezentacji garniturów.
  •  Klasyka- zgodnie z nazwą, rekomendujemy wybór kolekcjiCLASSIC MODERN, której wygląd jest połączeniem stylu vintage z subtelnymi elementami nowoczesnymi. Połączenie kontrastujących ze sobą aspektów - stylu, materiałów czy kolorów zapewniło niesamowity efekt końcowy.
  • Prezentacja grupowa- w tej kategorii na szczególną uwagę zasługuje linia INDIVIDUAL . Jej nowoczesne wydanie - abstrakcyjna linia ciała, zaokrąglone kształty, długa szyja, wydłużone nogi, ramiona i dłonie - doskonale pasuje do grupowych prezentacji, ukazujących manekiny w dynamicznych pozach (jest ich 13 do wyboru).
  • Manekiny dziecięce - Wśród manekinów dziecięcych na wyróżnienie zasługuje bestsellerowa linia ID oraz nowa linia TOMBOY - która ukazuje dynamiczne pozycje przyjmowane przez dzieci podczas zabawy czy aktywności fizycznej.
  •      Ekskluzywność - Linia manekinów ICON dedykowana szczególnie dla ekskluzywnych butików. Stylizacja bazuje na wyglądzie sławnych div z lat 20-30.
  • Kolekcja młodzieżowa - kolekcja IN TOUCH została stworzona z myślą o prezentacji stylizacji osób do 25 roku życia. Manekiny tworzą kompozycję ukazujące młodych ludzi razem, na przykład w trakcie towarzyskich spotkań czy swobodnych rozmów,

Oprócz tego dysponujemy także manekinami specjalistycznymi, ciążowymi, plus size, czy też packshotowymi.

Jakość, szybkość działania, doradztwo - wszystko to znajdziesz w MORE Mannequins!

Jak często powtarzamy naszym klientom, lepiej kupić mniejszą liczbę manekinów, ale wykonanych z lepszych materiałów, niż kierować się tylko aspektem ilościowym. Nasze produkty to inwestycja długoterminowa, ponieważ wyróżnia je jakość i niezwykłe walory estetyczne, pozwalające na skuteczną prezentację stylizacji.

Na każdym etapie służymy naszym klientom radą - można skonsultować telefonicznie z naszymi specjalistami wybór odpowiednich manekinów, które zarekomendujemy na podstawie ich przeznaczenia, charakteru sklepu czy też dostępnego metrażu na danym obiekcie. Posiadamy także Showroom w Warszawie, do którego klienci mogą przyjechać, aby obejrzeć manekiny oraz zobaczyć, jak ubrania prezentują się na konkretnym modelu - w tym przypadku zainteresowani również mogą liczyć na fachowe doradztwo specjalistów MORE Mannequins. Szybka dostawa, szeroka oferta i możliwość wyboru zapewnieniają naszym klientom kompromis między bardzo dobrą jakością a ceną!