NPD-4 Kobiecy model manekina

SKU:

1 765,00 zł netto

  • CLASSIC
  • REALISTIC

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Ważnym elementem każdej witryny są manekiny damskie na wystawę sklepową. Właściwie zaprojektowana witryna to klucz do sukcesu handlowego. Odpowiednia ekspozycja produktów przyciąga uwagę klientów i zachęca ich do odwiedzenia sklepu. A od tego już tylko krok do dokonania zakupów. To one tworzą atmosferę i pomagają zachęcająco prezentować kolekcje. Najlepszym wyborem będą realistyczne postaci z linii INDIVIDUAL.

Przeczytaj więcej o manekinach sklepowych : https://moremannequins.pl/bsblog

Męski manekin-NPDM4 

Trzy porady jak zwiększyć sprzedaż w sklepie odzieżowym

Po pierwsze postaw na efektowny projekt witryny: poszukaj ciekawych postaci, w centralnym punkcie postaw kobiecy model wystawowy w intrygującej pozie. W drugim kroku zaprojektuj ścieżkę zakupową klienta przez przestrzeń Twojego sklepu – kieruj go tam, gdzie znajdzie produkty, na których sprzedaży najbardziej Ci zależy. I po trzecie, nie zapomnij o pomocnej obsłudze oraz fachowym doradztwie.

Najlepsze manekiny damskie na wystawę sklepową

Do realizacji efektownego projektu witryny sklepowej niezbędne są wysokiej jakości manekiny: klasyczne i nietypowe. Model w pozycji frontalnej to uniwersalna opcja, pasująca do każdej ekspozycji. Poza postaci jest symetryczna, nogi są proste, skierowane do przodu podobnie jak talia i tułów. Elementem, który wyróżnia ten manekin są pięknie wystylizowane dłonie z długimi palcami nadające lekkości i wdzięku całej postaci. Głowa jest ustawiona prosto i można odnieść wrażenie, że nawiązuje kontakt wzrokowy z klientami oglądającymi wystawę.

Kup gotowy zestaw dla wystawy sklepowej 

W zestawie znajduje się kobiecy model wystawowy, szklana okrągła podstawa z mocowaniem w łydkę, która umożliwia zaaranżowanie pełnej stylizacji wraz z butami oraz rękawiczki i farba korekcyjna. Manekin jest trwały, wykonany z włókna szklanego i dostępny w dowolnym kolorze: matowym lub błyszczącym. Już dziś zaprojektuj nową witrynę Twojego sklepu i ciesz się większym zainteresowaniem klientów.

Specyfikacja

Wysokość 185 cm / 73 in
Klatka 83 cm / 32,5 in
Talia 62 cm / 24,4 in
Biodra 86 cm / 34 in
Rozmiar buta 38 / 5 UK
Obcas 10 cm / 4 in
Płeć damskie
Brand Persona 21-27 lat, 27+ lat
Kolor cielisty
Podstawa szklana, okrągła (B-G1)

Recenzje

Napisz recenzję

12 innych produktów w tej samej kategorii: