ACM21 Manekin sklepowy męski

SKU:

1 755,00 zł netto

  • biały mat
  • szary mat

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Minimalizm, precyzja i dbałość o szczegóły to cechy charakterystyczne manekina wystawowego ACM21. Wyróżnia się szczuplejszą budową, dając tym samym możliwość łączenia go z innymi modelami. Odznacza się prostą pozycją i patrząc na niego, odnosi się wrażenie, że jest uczestnikiem poważnej konwersacji. Jest odważny i bezkompromisowy. Ubrany klasycznie, w doskonale skrojone ubrania, podkreśli to pierwsze wrażenie. Przeznaczony przede wszystkim do sklepów z koszulami i garniturami. Swobodna sylwetka jest jego atutem, dlatego w zestawieniu z innymi modelami tego typu, jak ACM04 i ACM02, stworzy także klimat codziennego, luźnego spotkania grupy przyjaciół. W tej sytuacji niezbędne będą stylizacje casualowe.

Manekiny męskie na Twojej wystawie

Ze względu na swoją szczuplejszą sylwetkę , jest idealny do budowania różnorodnych sytuacji na wystawie sklepowej. Teraz możesz zabawić się w scenarzystę, tworząc w swoim butiku scenerię jak z filmu. Zanurz się w tej opowieści, niech weźmie w niej udział duże męskie grono. Niech to będzie spotkanie pokoleń, a każdy z nich to jego męski przedstawiciel: ojciec, mąż, przyjaciel, brat lub współpracownik.

Manekin męski ACM21 wyróżnia sięnowymi rozwiązaniami technicznymi , co zapewnia bezproblemową ergonomię pracy. Produkt jest bardzo wytrzymały, co zapewni prawidłowe funkcjonowanie przez długi czas. Pomimo tego, że występuje w dwóch wariantach kolorystycznych biały lub szary mat, jest możliwy do wykonania także w innych barwach, z wykończeniem na połysk. Mocowany do okrągłej podstawy.

Niebanalny manekin wystawowy

Pomimo pozornie zwyczajnej pozy ACM21 jest nieoczywisty. Można ustawić go w pojedynkę lub w grupie. W każdej sytuacji zaprezentuje naturalny styl. Wypełni sobą przestrzeń w sposób niespotykany.

Moment finalizacji

Zapytaj nas o ekspresową dostawę manekina wystawowego. Gwarantujemy realizację w krótkim terminie. Wszystkie modele są dostępne, więc czas oczekiwania od momentu złożenia zamówienia do jego wykonania jest bardzo krótki.

Specyfikacja

Wysokość 187 cm
Klatka 102 cm
Pas 80 cm
Biodra 96 cm
Płeć męskie
Brand Persona powyżej 21 lat
Kolor biały mat RAL9003
Podstawa szklana, okrągła (B-G1)

Recenzje

Napisz recenzję

Polecane produkty

  • 110-LM4 Manekin korpus męski sportowy

    Nie ma bardziej klasycznego rozwiązania niż nasz manekin. Tors męski w takim wydaniu zaprezentuje odzież klasy premium na szóstkę z plusem. Ponadczasowy model może stać się gwiazdą każdej kolekcji. Zobacz manekin męski bez głowy:https://moremannequins.pl/torsy-torsy-standarowe-100-bez-glowy-meskie/manekin-tors-meski.317.html

    995,00 zł
    W magazynie

6 innych produktów w tej samej kategorii: