STM44

1 839,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

Zapytaj o dostępność

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość190 cm
Klatka98 cm
Pas75.5 cm
Biodra93 cm
Płećmęskie
Brand Persona> 21 lat
Kolorbiały mat

Manekin tenisista

Manekin tenisista STM44 to manekin sportowy stworzony do noszenia ubrań w rozmiarze zbliżonym do L. Postać o wzroście 190 cm uchwycona została w dynamicznej pozycji zagrywki, co pozwala na prezentację zarówno ubrań, jak i sprzętu. Model został wykonany z wytrzymałego materiału z włóknem szklanym, a jego domyślny kolor to matowa biel.

Zobacz damski manekin tenisistki : https://moremannequins.pl/manekiny-damskie-bestsellery-sportowe/manekin-damski-sport-tenisistka.707.html

Techniczne aspekty białego manekina

Manekin STM44 to wysoka, biała postać, prezentująca serwis. Obwód klatki piersiowej manekina wynosi 98 cm, bioder 93 cm oraz 75,5 cm w pasie. Wymiary te pozwalają na stworzenie realistycznej aranżacji wystawowej, na której śmiało można prezentować najwyższej jakości sprzęty i ubrania dla tenisistów. Nietuzinkowa pozycja postaci przykuje wzrok wszystkich Twoich klientów – nie tylko tych zainteresowanych tenisem ziemnym.

Manekin sportowy w Twoim sklepie

Tenisista STM44 to manekin w postaci człowieka , którego można zamówić w dowolnym kolorze o matowym lub połyskującym wykończeniu. Materiały, których użyto do jego produkcji, to powlekany włóknem szklanym FRP i PVC. Model wystawowy ma ergonomiczne mocowania, a do metalowej podstawy przytwierdza się go mało widocznym mocowaniem w łydkę. Mimo swojej dynamicznej pozycji jest bardzo stabilny i odporny na działania zewnętrzne, co dodatkowo wzmacnia powłoka anti-scratch. Głowa manekina może być abstrakcyjna lub semi-abstrakcyjna. Do zestawu dołączona jest farba korekcyjna, która przyda się w razie ewentualnych zarysowań powstałych w trakcie użytkowania.

Tenisista-manekin męski na Twojej ekspozycj

Manekin biały w postaci tenisista to dobry wybór zarówno do sklepów z artykułami dla tenisistów, jak i ogólnosportowych. Doskonale wkomponuje się w wystawę imitującą kort, a także sprawdzi się obok manekinów prezentujących inne sporty. Dzięki dynamicznej pozycji manekin wygląda niezwykle realistycznie. Chcesz zaprezentować odzież do tenisa w najlepszy możliwy sposób? Kup manekina jeszcze dziś!

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin tenisista

Manekin tenisista

Manekin tenisista STM44 to manekin sportowy stworzony do noszenia ubrań w rozmiarze zbliżonym do L. Postać o wzroście 190 cm uchwycona została w dynamicznej pozycji zagrywki ,...

16 innych produktów w tej kolekcji