NPDM2 Całopostaciowy manekin męski

SKU:

1 865,00 zł netto

  • metalowa
  • szklana

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Całopostaciowy manekin męski o wyprostowanej, pewnej sylwetce to kwintesencja klasyki i nowoczesnego stylu ekspozycji. Włókno szklane, z którego została wykonana postać, to materiał o niezwykłej trwałości i estetycznym wykończeniu. Męski manekin stoi w delikatnym rozkroku. Jego ręce opuszczone są luźno, wzdłuż sylwetki. Klatka piersiowa jest wyprostowana i ma delikatne rysy mięśni. Twarz cechuje semi-realistyczny wyraz – odzwierciedla ludzkie rysy twarzy, co pozytywnie wpłynie na wydźwięk ekspozycji, nadając jej rzeczywistego wymiaru.


Model całopostaciowego manekina NPD-M2 ma głowę zwróconą w lewą stronę, co umożliwia ciekawe rozwiązania aranżacyjne – zarówno w projektach indwidualnych, jak i zestawieniach grupowych np. na witrynie sklepowej.
 
Zobacz damski odpowiednik tego modelu - manekin NPD2

Całopostaciowy manekin męski z włókna szklanego

Manekiny z włókna szklanego wyróżniają się unikalną trwałością i nienaganną estetyką, która z jednej strony jest uniwersalna, a z drugiej zachwyca elegancją i klasą.
Włókno szklane to nowoczesne tworzywo, które łączy szkło z poliestrem, tworząc trwały i stabilny materiał.

Całopostaciowy manekin męski NPD-M2 doskonale sprawdzi się przy ekspozycji eleganckich i casualowych stylizacji z najwyższej półki – na witrynach, wystawach i wewnątrz butików. Jest ustawiony na przeźroczystej podstawie, przymocowanej do łydki, która podkreśla minimalizm prezentowanych kreacji.

Manekiny dopasowane do oczekiwań

Jako producent manekinów z włókna szklanego możemy Ci zaoferować szeroki zakres kastomizacji. Możesz wybrać sposób wykończenia zamawianych manekinów oraz układ sylwetki. Realizujemy indywidualne zamówienia, które w pełni odzwierciedlają potrzeby naszych klientów. Ponadto niektóre z naszych manekinów możesz zamówić z krótkim okresem dostawy. Wiele zamówień realizujemy w zaledwie kilka dni, co wyróżnia nas na tle pozostałych dostawców.

Specyfikacja

Wysokość 195 cm
Klatka 95 cm
Pas 77,5 cm
Biodra 95 cm
Płeć męskie
Brand Persona powyżej 21 lat
Kolor cielisty
Podstawa szklana, okrągła (B-G1)

Recenzje

Napisz recenzję

3 innych produktów w tej samej kategorii: