ONMA Manekin męski z głową jajo

SKU:

1 755,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Wysportowana sylwetka manekina z głową w dwóch odsłonach to skuteczny sposób na zwiększenie sprzedaży odzieży oraz zainteresowanie przechodniów nową kolekcją odzieży. Ten manekin całopostaciowy możesz łączyć dowolnie z innymi produktami, które razem stworzą ponadczasowe i ciekawe aranżacje.

Jeśli szukasz manekina całopostaciowego z głową, który podkreśli unikalny design Twojej ekspozycji to złóż zamówienie prosto u producenta. Luźno opuszczone dłonie w postaci skierowanej na wprost to możliwość stworzenia fantazyjnych i klasycznych aranżacji. A idealnie odwzorowane stopy umożliwiają wykorzystanie w stylizacjach butów typu japonki.

Zobacz odpowiednik damski:ONF-A

Zamów manekina z głową całopostaciowego w dowolnej odsłonie

Decydując się na złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym, możesz wybrać model ekspozytora, który najlepiej będzie odzwierciedlał standardy przyjęte przez Twoją markę. Do Twojej dyspozycji oddajemy produkt z głową semi-abstrakcyjną lub abstrakcyjną, który może być również wykorzystywany bez głowy.

Poznaj budowę i cechy charakterystyczne manekina męskiego całopostaciowego

Wykończenie ekspozytora do złudzenia przypomina postać prawdziwego mężczyzny. Włókno szklane pokryte białą farbą to gwarancja wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Łatwy montaż i demontaż poszczególnych elementów budowy manekina zwiększa ergonomię Twojej pracy podczas komponowania wystaw sklepowych.

Sprawdź warunki dostawy manekina całopostaciowego

Każdy manekin z tej kolekcji jest stałym elementem naszej oferty. Czas realizacji zamówień jest optymalnie krótki, a cena jest konkurencyjna. Ponadto zamawiając manekina całopostaciowego prosto od producenta, rezygnujesz ze współpracy z drogimi pośrednikami.

Postaw na najwyższą jakość wykonania i dogodny termin realizacji zamówienia. Poznaj nasze mocne strony!

Specyfikacja

Wysokość 190 cm
Klatka 96 cm
Pas 79 cm
Biodra 89 cm
Płeć męskie
Brand Persona powyżej 21 lat
Kolor biały mat RAL9003
Podstawa szklana, okrągła (B-G1)

Recenzje

Napisz recenzję

5 innych produktów w tej samej kategorii: