ONMB Manekin męski stojący

SKU:

1 755,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji


Przedstawiamy manekin o klasycznych męskich rysach i budowie ciała. Znajdzie zastosowanie w przypadku zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wystaw. Postawa w stabilnym rozkroku z głową skierowaną na wprost kojarzona jest z pewnością siebie. Zaprezentowana na takiej sylwetce odzież prezentuje się korzystnie, co zachęca do zakupu. Manekin pełnopostaciowy można z powodzeniem wykorzystać w sklepach i butikach oferujących ubrania z półki premium.
Zobacz artykuł: Na co zwrócić uwagę kupując manekiny do sklepu?

Męska sylwetka została dopracowana z uwzględnieniem każdego szczegółu – aby jak najlepiej odwzorowywać męską postawę. Jednocześnie uproszczona linia ciała i brak zarysowanych paznokci sprawia, że postać nie ma zbędnych załamań, dzięki czemu jest łatwa w utrzymaniu czystości. Manekin jest wykonany z wysokiej jakości włókna szklanego. Materiał ten łączy w sobie wytrzymałość poliestru z elegancją szkła.

Zobacz odpowiednik damski:ONF-B

Manekin męski – sposób na idealną prezentację odzieży

Nasze produkty emanują niewidzialną energią. Wyprostowana sylwetka w połączeniu z dbałością o szczegóły – naturalnie odwzorowane ludzkie rysy twarzy, męskie dłonie – to idealna baza do prezentacji odzieży, która ma zwrócić na siebie uwagę klienta. Manekin pełnopostaciowy dostarczany jest w zestawie z minimalistyczną, przezroczystą podstawą (opcjonalnie metalową). Jest ona niemal niewidoczna, montowana do łydki. W komplecie znajduje się również farba korekcyjna. Pozwala ona łatwo samodzielnie skorygować wszelkie odpryski. Tak, aby manekin zawsze prezentował się nienagannie. Jakość to synonim pozytywnego wizerunku marki.

Manekin pełnopostaciowy z ludzką twarzą dopełni każdą wystawę

Manekin z ludzką twarzą wiernie odwzorowuje męską postawę. Dzięki temu prezentowany na niej ubiór wydaje się rzeczywisty. Klienci są w stanie wyobrazić sobie, jak będą wyglądali w danym secie ubrań. Jest to świetny sposób na nadanie stylizacjom indywidualnego charakteru i osobowości. Biały manekin męski wkomponuje się w każdą wystawę. Jest na tyle uniwersalny, że może prezentować najróżniejsze kolekcje – letnie i zimowe, klasyczne i zwariowane, sportowe i biznesowe. Dostępny w wersji z głową semi-abstrakcyjną lub abstrakcyjną.

Manekin męski z dostawą do Twojego sklepu

Jesteśmy polskim producentem manekinów. Zapewniamy szybkie terminy realizacji zamówień z dostawą wprost do sklepu. Pozwól, aby nasz produkt zaprezentował ofertę Twojego butiku.

Specyfikacja

Wysokość 190 cm
Klatka 96 cm
Pas 79 cm
Biodra 89 cm
Płeć męskie
Brand Persona powyżej 21 lat
Kolor biały mat RAL9003
Podstawa szklana, okrągła (B-G1)

Recenzje

Napisz recenzję

5 innych produktów w tej samej kategorii: