ONMC Manekin męski sklepowy

SKU:

1 755,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Oto klasyczny męski manekin sklepowy. Na tle innych wyróżnia się wyprostowaną postawą z szerokim rozstawem nóg. Taka pozycja zapewnia stabilność całej konstrukcji i pozwala świetnie zaprezentować kolekcję. Naturalne wymiary ciała nie dają efektu przerysowania - sylwetka manekina wygląda bardzo realnie. Uproszczona linia ciała manekina sprawia, że jest on nowoczesny i uniwersalny.

Może zostać wykorzystany w przypadku prezentacji różnorodnych kolekcji. Brak zbędnych załamań i zagięć odpowiada za łatwość utrzymania konstrukcji w czystości. Manekin i głowa jajo zostały wykonane z wytrzymałego włókna szklanego. Jest to materiał, który wyróżnia się doskonałą trwałością i elegancją.

Zobacz damską wercję tego manekina:ONF-C

Manekin sklepowy zaprezentuje każdą kolekcję

Sylwetka naszego produktu jest na tyle uniwersalna, że każde ubranie będzie prezentowało się na nim nienagannie. To natomiast sprawi, że klienci będą chcieli przymierzać i kupować odzież z ekspozycji. Manekin pozwala dokładnie wyobrazić sobie, jak można wyglądać w konkretnej stylizacji. Konstrukcja została zachowana w białym kolorze. Bez różnicy, czy prezentujesz kostiumy kąpielowe, garnitury ślubne, czy też ubrania na trening. Żaden klient nie przejdzie obojętnie obok Twojej wystawy. Produkt ma specjalne wcięcie między palcami na stopie. Można na nim zaprezentować obuwie typu japonki. To zwiększa zakres jego zastosowania.Zobacz:jakie mocowania dla manekina wybrać. Manekin dostępny jest w dwóch wersjach: z głową semi-abstrakcyjną i abstrakcyjną.

Głowa jajo manekina-dlaczego warto wybrać właśnie ten model?

Ekspozytor o wyprostowanej sylwetce, stojący w szerokim rozkroku – to propozycja, która wiernie odwzorowuje męską posturę. Konstrukcja ma w komplecie minimalistyczną, przezroczystą podstawę (opcjonalnie metalową) – montowaną bezpośrednio do łydki. Manekin męski dostarczany jest w zestawie z farbą korekcyjną, aby móc samodzielnie skorygować wszelkie odpryski. Stawiamy na jakość, która przekłada się na pozytywny wizerunek marki.

Model z głową wprost do Twojego sklepu

Jako europejski producent manekinów dostarczamy wyłącznie najwyższej jakości konstrukcje. Gwarantujemy korzystne terminy realizacji zamówień wraz z dostawą wprost do odbiorcy. Nasze manekiny w idealny sposób zaprezentują ofertę Twojego sklepu.

Specyfikacja

Wysokość 190 cm
Klatka 96 cm
Pas 79 cm
Biodra 89 cm
Płeć męskie
Brand Persona powyżej 21 lat
Podstawa szklana, okrągła (B-G1)

Recenzje

Napisz recenzję

5 innych produktów w tej samej kategorii: