ONME Manekin męski biały

SKU:

1 755,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Manekiny białe to uniwersalna propozycja, która może pojawić się na wystawie Twojego sklepu. Oto model ONM-E z postawą z głową skierowaną w bok. Wyróżnia go lekki rozkrok i męskie rysy postury. Osoby oglądające kolekcję są w stanie wyobrazić sobie, jak będą wyglądały w zaprezentowanych ubraniach. Uproszczona linia ciała i brak widocznych zagięć czy załamań powodują, że manekin męski jest funkcjonalny.

Modele od MORE Mannequins doceniane są za idealną prezentację odzieży. Ich atutem jest łatwość zmiany ekspozycji oraz utrzymania w czystości. Uniwersalna konstrukcja może zostać wykorzystana do prezentacji ubrań z każdej kolekcji - letniej czy zimowej, biznesowej czy casualowej.

Zobacz damski odpowiednik :ONF-E

Manekin męski patrzący w bok – sposób na urozmaicenie wystawy

Prezentowany manekin został wykonany z wysokiej jakości włókna szklanego. To materiał, który wyróżnia się eleganckim, atrakcyjnym designem oraz wytrzymałością. Dzięki temu jest to inwestycja na lata. Patrząca w bok postać, to sposób na urozmaicenie wystawy. Większość modeli ma głowę skierowaną na wprost. Delikatny rozkrok powoduje, że postać wydaje się stateczna, pewna siebie. Ten model świetnie współgra on z innymi manekinami z kolekcji ONE. Manekin ma wcięcie między palcami u stóp, dzięki czemu może prezentować pełne spektrum letniej odzieży – w tym japonki. To podkreśla jego uniwersalność zastosowań. Manekiny białe występują w dwóch wariantach: z głową semi-abstrakcyjną oraz abstrakcyjną.

Manekiny białe – zawsze idealna prezentacja kolekcji

Nasze produkty to ponadczasowe rozwiązanie szyte na miarę współczesnego rynku odzieżowego. Uniwersalna konstrukcja w białym kolorze pozwala na prezentację kolekcji wykorzystujących najróżniejsze motywy przewodnie. Dostarczamy w zestawie z farbą korekcyjną, aby w razie konieczności skorygować odpryski.

Manekin głowa jajo do Twojego butiku

Manekin w zestawie z podstawą (szklaną lub metalową) uzupełni wystawę Twojego sklepu. Wysoka jakość wykonania modelu podkreśli charakter premium miejsca. Zapewniamy szybkie terminy realizacji zamówień z dostawą wprost do sklepu. Nie czekaj, pozwól swojej marce się rozwijać.

Specyfikacja

Wysokość 190 cm
Klatka 96 cm
Pas 79 cm
Biodra 89 cm
Płeć męskie
Brand Persona powyżej 21 lat
Kolor biały mat RAL9003
Podstawa szklana, okrągła (B-G1)

Recenzje

Napisz recenzję

5 innych produktów w tej samej kategorii: