STM39 Manekin sportowy wędrowiec

SKU:

1 939,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Manekin ma wysokość 184 cm oraz został wykonany z odpornych na uszkodzenia materiałów. Jest dodatkowo wzmocniony powłoką anti-scratch, dzięki czemu jego żywotność wynosi nawet 5 lat. Białe, matowe wykończenie wpisze się w wystawy wszystkich sklepów sportowych i nie tylko. Przeznaczony do noszenia ubrań w rozmiarze zbliżonym do L.

Kwestie techniczne

Manekin prezentujący postać wędrowca, któremu można założyć plecak.Jego wytrzymałe dłonie zostały wykonane z nowoczesnego materiału PVC, a cała sylwetka powstała z odpornego na uszkodzenia materiału FRP.

Sportowy manekin kilka wersji jednego modelu

Produkt występuje w wersji z głową abstrakcyjną i semi-abstrakcyjną. Jest mocowany do łydki, a wysoki poziom stabilności zapewnia mu dołączona do zestawu metalowa, kwadratowa podstawa. Jest to manekin biały, ale można zamówić go także w innym kolorze, zarówno w matowym, jak i połyskującym wykończeniu. Dobrze komponują się z damskim odpowiednikiem STF79. Użyte do produkcji materiały sprawiają, że model jest odporny na zarysowania czy zadrapania, a jego dłonie są zabezpieczone przed pęknięciami. W zestawie farba korekcyjna do zakrywania ewentualnych zarysowań powstałych w trakcie użytkowania.

Manekiny białe i łatwość pracy

Manekin ten sprawdzi się w wielu aranżacjach wystawowych. Świetnie odwzoruje wędrówki po górach o każdej porze roku. Dzięki ułożeniu rąk można założyć mu plecak w taki sposób, aby trzymał go za szelki. To bardzo wytrzymały model z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi, dzięki którym praca z nim jest łatwa, a efekt zachwycający. Nie zastanawiaj się i zamów go jeszcze dziś!

Specyfikacja

Wysokość 190 cm
Klatka 101 cm
Pas 80,5 cm
Biodra 99 cm
Płeć męskie
Brand Persona powyżej 21 lat
Kolor biały mat RAL9003

Recenzje

Napisz recenzję

16 innych produktów w tej samej kategorii: