STM40 Postać rozciągająca się manekin

SKU:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 939,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

STM40 reprezentuje manekiny męskie o wysokości 184 cm przeznaczone do noszenia ubrań w rozmiarze zbliżonym do L. Przedstawia rozgrzewającą się przed treningiem postać wykonaną z włókna szklanego. To właśnie on oraz powłoka anti-scratch wpływają na wysoki poziom wytrzymałości modelu. STM40 reprezentuje manekiny białe w matowym wykończeniu. Zobacz odpowiednik damski : kobieca postać rozciągająca się

Białe manekiny – wymiary

Manekin STM40 to postać w trakcie ćwiczeń, której wymiary odpowiadają realistycznym wymiarom wielu sportowców. Obwód klatki piersiowej tego modelu wynosi 100 cm. W pasie ma on 79 cm, w biodrach – 96 cm. Można go zamówić z głową abstrakcyjną albo semi-abstrakcyjną. Dzięki temu dopasujesz go właściwie do każdej wizji aranżacyjnej swojej wystawy.

Rozciągające się manekiny męskie

Postać rozciągająca się STM40 może zostać wykonana w dowolnym kolorze na specjalne zamówienie, zarówno w macie, jak i połysku. Manekin został wyposażony w ergonomiczne mocowania, dłonie wykonane z trwałego PVC i kwadratową, metalową podstawę, która stanowi gwarancję stabilności postaci na wystawie sklepowej. Manekin prezentujący ćwiczenia rozprężające po treningu czy np. joggingu doskonale komponuje się na wystawach z innymi manekinami sportowymi, np. biegającymi (STM30, STM42, STM43, STF66, STF81, STF80, STF72). W ofercie są także inne rozciągające się postacie (STF76, STF65, STF69). Do zestawu dołączona jest farba korekcyjna i rękawiczki, dzięki którym można zniwelować uszkodzenia powstałe wskutek intensywnego użytkowania.

Manekiny do sklepu-różnorodność zastosowań

Postać rozciągająca się wpisze się w wystawy reprezentujące różnorodne dyscypliny sportowe. W aranżacji tenisowej warto zestawić go np. z tenisistą STM44. Jeśli natomiast wystawa znajduje się w sklepie piłkarskim, można połączyć go z piłkarzem STM31. Wybierz manekiny do sklepu wpisujące się w Twoją wizję i zamów je już dziś!

Specyfikacja

Wysokość 190 cm
Klatka 93 cm
Pas 75 cm
Biodra 93 cm
Płeć męskie
Brand Persona powyżej 21 lat
Kolor biały mat RAL9003

Recenzje

Napisz recenzję

16 innych produktów w tej samej kategorii: