ONMA

1 755,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość190 cm
Klatka96 cm
Pas79 cm
Biodra89 cm
Płećmęskie
Brand PersonaPremium, > 21 lat
Kolorbiały mat

Manekin męski z głową jajo

Wysportowana sylwetka manekina z głową w dwóch odsłonach to skuteczny sposób na zwiększenie sprzedaży odzieży oraz zainteresowanie przechodniów nową kolekcją odzieży. Ten manekin całopostaciowy możesz łączyć dowolnie z innymi produktami, które razem stworzą ponadczasowe i ciekawe aranżacje.

Jeśli szukasz manekina całopostaciowego z głową, który podkreśli unikalny design Twojej ekspozycji to złóż zamówienie prosto u producenta. Luźno opuszczone dłonie w postaci skierowanej na wprost to możliwość stworzenia fantazyjnych i klasycznych aranżacji. A idealnie odwzorowane stopy umożliwiają wykorzystanie w stylizacjach butów typu japonki.

Zobacz odpowiednik damski:ONF-A

Zamów manekina z głową całopostaciowego w dowolnej odsłonie

Decydując się na złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym, możesz wybrać model ekspozytora, który najlepiej będzie odzwierciedlał standardy przyjęte przez Twoją markę. Do Twojej dyspozycji oddajemy produkt z głową semi-abstrakcyjną lub abstrakcyjną, który może być również wykorzystywany bez głowy.

Poznaj budowę i cechy charakterystyczne manekina męskiego całopostaciowego

Wykończenie ekspozytora do złudzenia przypomina postać prawdziwego mężczyzny. Włókno szklane pokryte białą farbą to gwarancja wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Łatwy montaż i demontaż poszczególnych elementów budowy manekina zwiększa ergonomię Twojej pracy podczas komponowania wystaw sklepowych.

Sprawdź warunki dostawy manekina całopostaciowego

Każdy manekin z tej kolekcji jest stałym elementem naszej oferty. Czas realizacji zamówień jest optymalnie krótki, a cena jest konkurencyjna. Ponadto zamawiając manekina całopostaciowego prosto od producenta, rezygnujesz ze współpracy z drogimi pośrednikami.

Postaw na najwyższą jakość wykonania i dogodny termin realizacji zamówienia. Poznaj nasze mocne strony!

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin męski z głową jajo

Manekin męski z głową jajo

Wysportowana sylwetka manekina z głową w dwóch odsłonach to skuteczny sposób na zwiększenie sprzedaży odzieży oraz zainteresowanie przechodniów nową...

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej kolekcji