Zaufali nam

Zobacz, jakie marki korzystają z wysokiej klasy manekinów MORE Mannequins. Współpracujemy zarówno z dużymi, znanymi brandami, jak i mniejszymi butikami, które swoje kolekcje kierują do klientów premium.

Cieszymy się, że możemy zaoferować Ci tak często polecane manekiny sklepowe. Nasze propozycje doceniane są przez najlepszych specjalistów od visual merchandisingu na świecie. Manekiny wykorzystywane są zarówno wewnątrz sklepów i butików, ale też na pokazach mody i wystawach.

Jeśli kupując manekiny sklepowe opinie są dla Ciebie ważnym determinantem zakupu ‐ jesteś w dobrym miejscu. Portfolio naszych klientów jest doskonałym potwierdzeniem wysokiej klasy manekinów MORE Mannequins.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

avatar

Długo wstrzymywałam się z zakupem, za względu cenę, ale zdecydowanie się opłaciło, jestem zadowolona z zamówienia. Pozdrawiam

avatar

Zamówienie dotarło w terminie, dzięki

avatar

Zamówiliśmy do Muzeum manekiny z Państwa oferty. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Perfekcyjnie wykonane, zapakowane z dbałością o każdy element.

avatar

Najlepszy możliwy wybór! Opłaca się

avatar

Bardzo wytrzymałe manekiny, zamawiamy od lat!

avatar

Cieszę się ,ze polscy producenci w końcu też zaczynają iść w stronę eko.Zamówiłem 2 manekiny -wyglądają bardzo nowocześnie .Oprócz tego są lekkie i proste w obsłudze.

avatar

Manekiny krawieckie się super prezentują, ale szkoda, że nie można zmienić koloru obicia.

avatar

Jestem zadowolony.Manekiny są bardzo trwałe, dobrze wykonane.Zamówienie przyszło na czas.

avatar

Bardzo ciekawa koncepcja jeżeli chodzi o kolekcję PAPER SOUL. Manekiny są niezwykle oryginalne, bardzo fajnie się prezentują.

avatar

Manekiny proste i nieskomplikowane w obsłudze. W bardzo prosty sposób można stworzyć estetyczną wystawę bez pomocy visual merchandisera. Polecam.