Zaufali nam

Zobacz, jakie marki korzystają z wysokiej klasy manekinów MORE Mannequins. Współpracujemy zarówno z dużymi, znanymi brandami, jak i mniejszymi butikami, które swoje kolekcje kierują do klientów premium.

Cieszymy się, że możemy zaoferować Ci tak często polecane manekiny sklepowe. Nasze propozycje doceniane są przez najlepszych specjalistów od visual merchandisingu na świecie. Manekiny wykorzystywane są zarówno wewnątrz sklepów i butików, ale też na pokazach mody i wystawach.

Jeśli kupując manekiny sklepowe opinie są dla Ciebie ważnym determinantem zakupu ‐ jesteś w dobrym miejscu. Portfolio naszych klientów jest doskonałym potwierdzeniem wysokiej klasy manekinów MORE Mannequins.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

avatar

Bardzo jestem zadowolona z zakupionego manekina damskiego. Detale są starannie wykonane. Wygląda elegancko i profesjonalnie.

avatar

Nie mogłem być bardziej zadowolony ze swojego zakupu manekina! To naprawdę fantastyczny produkt, który przeszedł moje oczekiwania. Manekin jest nie tylko doskonale wykonany, ale także bardzo funkcjonalny i przydatny.

Jego konstrukcja jest solidna i trwała, co daje mi pewność, że posłuży mi przez wiele lat. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, manekin prezentuje się bardzo realistycznie. Ruchome stawy pozwalają na ustawienie go w różnych pozycjach, co ułatwia mi prezentowanie odzieży w różnych stylach.

avatar

Manekiny są wyjątkowe i niesamowite! Zdecydowanie warto je nabyć, gdyż podnoszą wartość prezentowanego produktu. Producent zachowuje pełen profesjonalizm. Na pewno będę kontynuował zakupy i wybierał także te najbardziej nieoczywiste i zaskakujące opcje. Polecam każdemu, kto poszukuje doskonałej jakości i oryginalnych rozwiązań!

avatar

Ta firma, jest bardzo dobra w tym, co robi. Mieliśmy z nią bardzo pozytywne doświadczenia, ponieważ mieliśmy do czynienia z przyjaznym i profesjonalnym zespołem. Manekiny, które kupiliśmy, są bardzo ładne i łatwe do ustawienia w naszym sklepie. Pomagają nam przyciągnąć uwagę klientów i zwiększyć sprzedaż naszych produktów. Gorąco polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje manekinów do swojego biznesu

avatar

Jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu manekinów. Są one bardzo łatwe w montażu i demontażu, co pozwala mi na szybkie i wygodne przenoszenie ich w różne miejsca w moim sklepie. Manekiny są również bardzo solidnie wykonane i trwałe, co daje mi pewność, że będą służyły mi przez długi czas

avatar

Kupiliśmy ostatnio kilka manekinów do naszego sklepu i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Są solidnie wykonane i wyglądają bardzo realistycznie. Ich montaż był łatwy i szybki, więc mogliśmy szybko wystawić nasze produkty. Polecamy zakup manekinów od tej firmy - naprawdę warto!

avatar

Długo wstrzymywałam się z zakupem manekinów , ze względu cenę,.Ale zdecydowanie się opłaciło, jestem zadowolona z zamówienia.

avatar

Ekspozytory sklepowe dotarły na czas, świetnie się prezentują na targach. Jakość jest zaskakująca.

avatar

Manekiny są bardzo eleganckie – prezentowana odzież bardzo dobrze się na nich prezentuje. Obsługa klienta bardzo profesjonalna, oczywiście będziemy kontynuować współpracę.

avatar

Długo wstrzymywałam się z zakupem, za względu cenę, ale zdecydowanie się opłaciło, jestem zadowolona z zamówienia. Pozdrawiam