Obniżka!
Manekin dziecięcy chłopak

KNP-12-B Manekin dziecięcy chłopak

SKU:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 296,28 zł netto

-8%

1 409,00 zł netto

  • metalowa
  • szklana

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Całopostaciowy manekin chłopięcy powstał z myślą o minimalistycznych ekspozycjach mody dziecięcej w ekskluzywnych salonach sprzedaży. Wykonany z najwyższej klasy włókna szklanego manekin ma uproszczoną anatomię, delikatnie zarysowaną rzeźbą ciała i precyzyjne wykończenie. Całopostaciowy manekin chłopięcy stoi w lekkim rozkroku. Dzięki temu każda prezentowana na nim stylizacja — elegancka czy casualowa, będzie idealnie wyeksponowana. Uniwersalny, biały kolor manekina pozwoli swodnie zaprezentować intensywne printy i wyraziste kolory ubrań.

Zobacz jak stworzyć wystawę z manekinów dziecięcych.

Całopostaciowy manekin chłopięcy dla kolekcji luksusowych marek

Manekin dziecięcy o sylwetce chłopca z kolekcji ID ma w sobie coś tajemniczego. Subtelne rysy twarzy nie zdradzają emocji. To doskonały wybór dla marek premium, których kolekcje mają pobudzać wyobraźnię odbiorcy. Całopostaciowy manekin chłopięcy przyciągnie wzrok, a jego minimalistyczna forma podkreśli urok prezentowanej stylizacji. Ekspozytor nie zaburzy jej odbioru. Wręcz przeciwnie — wyeksponuje jej atuty, zachęcając potencjalnych klientów do bliższego zapoznania się z kolekcją.

Manekin dziecięcy do prezentacji chłopięcych stylizacji

Detale modelu KNP12-B, takie jak ułożenie rąk i rozstaw nóg, sugerują przeznaczenie do chłopięcych stylizacji. Dzięki precyzyjnemu wykończeniu całopostaciowy manekin chłopięcy idealnie sprawdzi się w roli ekspozytora eleganckich ubrań dla nastolatków.

Całopostaciowy manekin chłopięcy — krótki termin dostawy

Profesjonalizm MORE Mannequins przejawia się w każdym naszym działaniu, a przede wszystkim w indywidualnym podejściu do Twoich aktualnych potrzeb. Dbamy o to, aby w magazynach nie brakowało kultowych produktów. Zapytaj nas o dostępność manekina KNP12-B i skorzystaj z krótkiego terminu dostawy.

Specyfikacja

Wysokość 151 cm
Klatka 64 cm
Pas 57 cm
Biodra 68 cm
Kolor cielisty
Podstawa szklana, okrągła (B-G3)

Recenzje

Napisz recenzję

12 innych produktów w tej samej kategorii: