Obniżka!
KNU6-B

KNU-6-B Manekin dziecięcy rozstawione nogi

SKU:

1 158,28 zł netto

-8%

1 259,00 zł netto

  • metalowa
  • szklana

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Manekin dziecięcy z rozstawionymi nogami został zaprojektowany z myślą o prezentacji kolekcji ubrań dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jest prosty i minimalistyczny. Półrealistyczna postać ma głowę skierowaną na wprost odbiorcy. Ekspozytor przypomina prawdziwe dziecko. Ma statyczną pozę i twarz, która nie wyraża konkretnych emocji, dzięki czemu może być wykorzystany w wielu aranżacjach.

Włókno szklane, które zastosowaliśmy podczas produkcji manekina, to wysokiej jakości materiał, który nadaje mu elegancji. Doskonale eksponuje kolory i printy ubrań. Łączy szkło oraz tworzywo sztuczne, które zapewnia mu trwałość i estetyczny wygląd. To doskonałe połączenie do prezentacji zarówno odzieży marek z półki premium, jak i tych bardziej dostępnych dla szerokiego grona odbiorców.

Manekin dziecięcy z rozstawionymi nogami o sylwetce chłopca

O ile manekin dziecięcy z rozstawionymi nogami nie ma jasno określonej płci, tak niektóre jego elementy mogą wskazywać na chłopięcą sylwetkę. Charakterystyczne dla kolekcji ID detale, takie jak lekko zgięte palce u rąk i delikatny rozkrok, zachęcają do wykorzystania manekina do prezentacji chłopięcych stylizacji. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie – wszystko zależy od Twojej koncepcji wystawy czy ekspozycji. Sylwetkę możesz potraktować jako uniwersalną, dobierając do niej odpowiednie dodatki.

Biały manekin chłopięcy z włókna szklanego do atelier

Postać z wysokiej klasy włókna szklanego, o precyzyjnym wykończeniu jest przeznaczona do wyjątkowych miejsc. Mimo tego, że ekspozytor przybiera bardzo powściągliwą pozę, nie sposób go nie zauważyć. Delikatnie rysy mięśni, ułożone wzdłuż ciała ręce i doskonałe proporcje dają wyraz półrealistycznego manekina, który jest nie tylko ekspozytorem, ale też dekoracją do luksusowych salonów sprzedaży.

Manekin dziecięcy z rozstawionymi nogami — dostawa w krótkim terminie

W MORE Mannequins na równi z jakością stawiamy sukcesy naszych klientów. Dlatego dbamy o to, aby magazyny były wyposażone w kolekcje luksusowych manekinów. Dzięki temu oferujemy możliwość szybkich dostaw. Just in time — z magazynu prosto na pokaz mody dziecięcej. Zobacz opinie naszych klientów

Specyfikacja

Wysokość 79 cm
Klatka 54 cm
Pas 50 cm
Biodra 57 cm
Kolor biały mat RAL9003

Recenzje

Napisz recenzję

12 innych produktów w tej samej kategorii: