AS-FB2-WM Wymienne Ramiona Manekina Damskiego

AS-FB2-WM Wymienne ramiona manekina damskiego

SKU: AS-FB2-WM

Ten produkt nie występuje już w magazynie

249,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 10 lat

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

ekologiaPrzyjazny dla planety

Więcej informacji

Nasze innowacyjne Wymienne Ramiona do pozycji typu „hunch” to rozwiązanie, które pomoże Ci ożywić prezentacje i wzmocnić przekaz Twojej marki. Dzięki nim, stworzysz aż 4 różne kombinacje ustawienia przy pomocy tylko jednego manekina.

Dlaczego Wymienne Ramiona – Ponadczasowa Wystawa Sklepowa:

Wszechstronność: Nasze ramiona umożliwiają łatwe dostosowanie pozycji manekina do każdego wystroju i przekazu. Możesz łatwo zmieniać ustawienia, dostosowując prezentację do różnych sezonów, kolekcji lub specjalnych ofert.

Nieskomplikowana Ergonomia Pracy: Praca z naszym produktem jest błyskawiczna! Zdejmujesz, zakładasz, gotowe – bez utrudnień, bez konieczności poświęcania dużej ilości czasu.

Wysoka Jakość Materiałów: Nasze ramiona są wykonane z trwałego włókna szklanego, co gwarantuje ich niezawodność i wytrzymałość. Dodatkowo, pokryte są powłoką anti-scratch, która chroni je przed zarysowaniami i uszkodzeniami, co znacząco wydłuża żywotność produktu.

Wyjątkowe Ozdobne Kobiece Dłonie: Nasz produkt jest nie tylko funkcjonalny, ale również atrakcyjnie się prezentuje. Ozdobne kobiece dłonie dodają elegancji i uroku, przyciągając uwagę klientów i podkreślając styl Twojego sklepu.

Wymienne Ramiona Damskiego Manekina – Postaw na Wszechstronność

Wymienne Ramiona to kluczowy element, który pomoże Ci wyróżnić się na rynku. Ożyw swoje prezentacje, twórz unikalne aranżacje i przekonaj klientów do zakupu. Dzięki naszym ramionom, za pomocą jednego manekina jesteś w stanie stworzyć wiele ciekawych kombinacji. Kupując produkty z naszej najnowszej linii dokonujesz świadomej inwestycji na lata, co przyczynia się do dbania o środowisko.

Specyfikacja

Materiał włókno szklane
Kolor biały mat RAL9003

Recenzje

02-02-2024

super

Bardzo fajna opcja dla urozmaicenia wystawy - zamiast stawiać nowego manekina wystarczy podmienić ramiona i mamy "coś nowego".

Napisz recenzję

8 innych produktów w tej samej kategorii: