Nowy
AS-FB2-WM Wymienne Ramiona Manekina Damskiego

Wymienne Ramiona Manekina Damskiego AS-FB2-WM

SKU: AS-FB2-WM

Ten produkt nie występuje już w magazynie

249,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Nasze innowacyjne Wymienne Ramiona do pozycji typu „hunch” to rozwiązanie, które pomoże Ci ożywić prezentacje i wzmocnić przekaz Twojej marki. Dzięki nim, stworzysz aż 4 różne kombinacje ustawienia przy pomocy tylko jednego manekina.

Dlaczego Wymienne Ramiona – Ponadczasowa Wystawa Sklepowa:

Wszechstronność: Nasze ramiona umożliwiają łatwe dostosowanie pozycji manekina do każdego wystroju i przekazu. Możesz łatwo zmieniać ustawienia, dostosowując prezentację do różnych sezonów, kolekcji lub specjalnych ofert.

Nieskomplikowana Ergonomia Pracy: Praca z naszym produktem jest błyskawiczna! Zdejmujesz, zakładasz, gotowe – bez utrudnień, bez konieczności poświęcania dużej ilości czasu.

Wysoka Jakość Materiałów: Nasze ramiona są wykonane z trwałego włókna szklanego, co gwarantuje ich niezawodność i wytrzymałość. Dodatkowo, pokryte są powłoką anti-scratch, która chroni je przed zarysowaniami i uszkodzeniami, co znacząco wydłuża żywotność produktu.

Wyjątkowe Ozdobne Kobiece Dłonie: Nasz produkt jest nie tylko funkcjonalny, ale również atrakcyjnie się prezentuje. Ozdobne kobiece dłonie dodają elegancji i uroku, przyciągając uwagę klientów i podkreślając styl Twojego sklepu.

Wymienne Ramiona Damskiego Manekina – Postaw na Wszechstronność

Wymienne Ramiona to kluczowy element, który pomoże Ci wyróżnić się na rynku. Ożyw swoje prezentacje, twórz unikalne aranżacje i przekonaj klientów do zakupu. Dzięki naszym ramionom, za pomocą jednego manekina jesteś w stanie stworzyć wiele ciekawych kombinacji. Kupując produkty z naszej najnowszej linii dokonujesz świadomej inwestycji na lata, co przyczynia się do dbania o środowisko.

Specyfikacja

Materiał włókno szklane
Kolor biały mat RAL9003

Recenzje

Napisz recenzję

6 innych produktów w tej samej kategorii: