SM1

SM1 sportowy manekin męski

SKU:

1 515,00 zł netto

  • biały mat
  • szary mat

gwarancjaGwarancja 10 lat

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

ekologiaPrzyjazny dla planety

Więcej informacji

Wzbogać swój sklep z odzieżą sportową dzięki serii manekinów FITFUSION. Te sportowe manekiny, dostępne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, są wykonane z ekologicznych materiałów. Wykonane w 90% z wytrzymałego ABS, manekiny te zostały zaprojektowane z myślą o długowieczności, przyjazności dla środowiska i łatwości obsługi, dzięki czemu są niezbędne w każdym sklepie detalicznym.

Odkryj system MIX & MATCH

Zacznij od bazowego całopostaciowego manekina w energicznej sportowej pozie: SM1-GM. Wybierz spośród zestawów ramion A-SF2, A-SF3, A-SM2 lub A-SM3, aby uzyskać sześć dodatkowych kombinacji pozycji. Magnetyczne mocowanie upraszcza regulację, oferując większą elastyczność stylizacji za pomocą jednego manekina.

Nieskończone możliwości personalizacji

Nasze całopostaciowe manekiny FITFUSION, charakteryzujące się prostymi atletycznymi pozami i abstrakcyjnymi jajowatymi głowami, są idealne do prezentowania odzieży sportowej i wyczynowej. Wyróżniają się wszechstronnością w zakresie łączenia i dopasowywania, zapewniając różnorodne kombinacje ułożenia ramion, aby przekształcić ekspozycję zgodnie z potrzebami.

Innowacyjne materiały

Manekiny sportowe są lekkie, trwałe i przyjazne dla środowiska. Materiał ABS w pełni nadaje się do recyklingu, a nasze zaawansowane techniki produkcji zapewniają, że te ekologiczne manekiny przetrwają próbę czasu.

Co wyróżnia manekiny FITFUSION?

  • Ochrona środowiska: Te całopostaciowe manekiny zmniejszają emisję CO2 o 50% w porównaniu z tradycyjnymi modelami z włókna szklanego, pokazując nasze zaangażowanie w ochronę środowiska.
  • Trwałość: Wykonane z unikalnego materiału ABS, który jest odporny na pękanie, te sportowe manekiny są długoterminową inwestycją.
  • Długa żywotność: Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i trwałym materiałom, manekiny te zachowują swoją jakość nawet przez dziesięć lat.
  • Powłoka zapobiegająca zarysowaniom: Wyświetlaj style pewnie, nie martwiąc się o zarysowania powierzchni.
  • Lekkość i mobilność: Te ekologiczne manekiny ważą mniej niż tradycyjne manekiny z włókna szklanego, dzięki czemu można je łatwo przenosić w celu szybkiej zmiany aranżacji przestrzeni.
  • Stabilna podstawa: Metalowa podstawa o wymiarach 35x35 cm zapewnia stabilność, komfort użytkowania i doskonałą prezentację.

Linia całopostaciowych manekinów ABS FITFUSION została zaprojektowana z myślą o trwałości i ponadczasowości, oferując lata niezawodnego użytkowania. Dostosuj manekiny sportowe na różne sposoby bez obawy o uszkodzenie i ciesz się większą wszechstronnością dzięki opcji zakupu dwóch dodatkowych zestawów ramion. Wybierz innowacyjny design z MORE Mannequins.

Specyfikacja

Wysokość 190 cm / 75 in
Klatka 99 cm / 39 in
Pas 83 cm/ 32,5 in
Biodra 97 cm / 38 in
Płeć męskie
Materiał ABS
Kolor ciepła biel RAL9003, szary mat RAL7036
Podstawa 38cm x 38cm kwadratowa metalowa, w białym macie RAL9003

Recenzje

Napisz recenzję

14 innych produktów w tej samej kategorii: