00700 Manekin męski robot z wymienną głową

SKU:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

3 915,00 zł netto

  • czarny mat
  • szary mat

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Poszukujesz doskonałego manekina do ekspozycji w swoim sklepie lub muzeum? Manekin męski robot to idealne rozwiązanie! Ten innowacyjny manekin posiada wiele funkcji, które sprawią, że Twoje prezentacje staną się jeszcze bardziej efektowne i przyciągną uwagę klientów czy zwiedzających. Wyposażony w wymienną głowę typu jajo i nasadkę, mocowania na haczyki magnetyczne oraz chromowaną regulowaną podstawę, ten manekin męski jest nie tylko funkcjonalny, ale także przyjazny dla środowiska, z możliwością recyklingu.

Manekin męski robot - giętka postać

Wymienna głowa jajo z nasadką pozwala na kreatywne zmiany wyglądu manekina, dopasowując go do różnych stylizacji i prezentacji. Giętkie ciało manekina wykonane z gączastego materiału umożliwia dowolne formowanie pozycji postaci, dając nieograniczone możliwości aranżacji ekspozycji.

Chromowana regulowana podstawa dla perfekcyjnej ekspozycji

Chromowana regulowana podstawa o wymiarach 280x380 mm gwarantuje stabilność manekina męskiego, umożliwiając jednocześnie precyzyjne dostosowanie wysokości i pozycji manekina do indywidualnych potrzeb. To idealne rozwiązanie zarówno do prezentacji ubrań, jak i obuwia typu "japonki", dzięki specjalnie przystosowanym stopom.

Wielofunkcyjny manekin męski robot dla różnorodnych zastosowań

Uniwersalna figura manekina męskiego, o naturalnych wymiarach, pozwala na prezentację różnego rodzaju odzieży, zarówno formalnej, jak i casualowej, w sklepie lub innych miejscach, takich jak muzea czy wystawy tematyczne. Wykonany z łatwego do formowania tworzywa, ten manekin męski jest również idealny do nietypowych form ekspozycji, dając nieograniczone możliwości kreatywności.

Manekin męski robot to doskonałe rozwiązanie do profesjonalnych prezentacji w sklepie, muzeum czy innym miejscu. Wyposażony w wymienną głowę jajo, giętkie ciało, chromowaną regulowaną podstawę oraz inne innowacyjne funkcje.

Recenzje

Napisz recenzję

7 innych produktów w tej samej kategorii: