00800 Manekin robot damski z wymienną głową jajo

SKU:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

3 529,00 zł netto

  • czarny mat
  • szary mat

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Przedstawiamy Ci innowacyjny manekin robot damski, który zrewolucjonizuje Twoje możliwości wystawiennicze! Ten nowoczesny manekin nie tylko wyróżnia się unikalnym designem, ale również posiada wiele istotnych funkcji, które uczynią Twoją prezentację jeszcze bardziej efektywną i atrakcyjną.

Wymienna głowa jajo i nasadka - dostosuj swój manekin do swoich potrzeb!

Nowy manekin robot damski został wyposażony w wymienną głowę w kształcie jaja, wraz z nasadką. Dzięki temu możesz dowolnie zmieniać wygląd Twojego manekina, dostosowując go do różnorodnych stylizacji i trendów. To idealne rozwiązanie dla sklepów odzieżowych, które chcą często zmieniać prezentowane na manekinach kolekcje, co przyciągnie uwagę klientów i zachęci ich do zakupów.

Mocowania na haczyki magnetyczne - łatwiejsza i bardziej efektywna prezentacja!

Manekin robot damski został wyposażony w innowacyjne mocowania na haczyki magnetyczne, które umożliwiają łatwe i szybkie przypinanie ubrań na manekinie. Dzięki temu prezentacja odzieży staje się bardziej efektywna i estetyczna, a Ty zaoszczędzisz czas i wysiłek przy aranżowaniu wystawy. To rozwiązanie idealne dla sklepów odzieżowych, które chcą zaprezentować swoje ubrania w najatrakcyjniejszy sposób, przyciągając uwagę klientów.

Możliwość recyklingu - przyjazne dla środowiska rozwiązanie!

Manekin robot damski został wykonany z gąbczastego materiału, który jest przyjazny dla środowiska i może być poddany procesowi recyklingu. Dzięki temu, oprócz efektywnej prezentacji ubrań, dbasz również o ochronę środowiska i działasz zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Manekin robot damski to innowacyjne rozwiązanie dla sklepów odzieżowych, które chcą wyróżnić się na rynku i przyciągnąć uwagę klientów.

Recenzje

Napisz recenzję

7 innych produktów w tej samej kategorii: