Manekiny dziecięce  

Poznaj szeroki wybór manekinów dziecięcych! Każdy może kupić model, który w najlepszy sposób zaprezentuje oferowaną odzież. Jest to szczególnie przydatne wtedy, gdy posiadamy w ofercie produkty dedykowane dla konkretnej grupy społecznej. Przekonaj się, że można je dobrać nie tylko do wieku czy płci.

Manekiny sklepowe dziecięce

Klasyczne manekiny dziecięce wykorzystywane w celu prezentacji przygotowanego wcześniej ubioru. Najbardziej podstawowe modele należą do kategorii unisex - ich kształt jedynie przypomina ludzką postać. Są to manekiny sklepowe dziecięce pozbawione rysów twarzy, a budowa ciała jest na tyle uniwersalna, że nie jesteśmy w stanie określić dokładnej płci, którą reprezentują. Na witrynach sklepowych tego rodzaju manekiny najczęściej spotykamy w kolorze białym. Wśród produktów pozbawionych rysów twarzy, możemy dodatkowo wyodrębnić te, które są w ruchu oraz w pozycji statycznej. Prostota manekinów unisex doskonale uzupełnia wnętrze każdego butiku, w szczególności jednak docenią ją miłośnicy minimalizmu. Modele unisex znajdziesz w naszych kolekcjach ID oraz TOMBOY, na które składają się różnorodne postacie w wielu wariantach, z którymi możesz stworzyć rozbudowaną, piętrową wystawę.

Nowoczesne manekiny dziecięce

Współcześnie możemy zaobserwować, że obowiązujące trendy mody wywierają bardzo duży wpływ na ludzi. Jest to na tyle silne zjawisko, że właściciele ekskluzywnych sklepów często nie zadowalają się klasycznymi manekinami dziecięcymi. Chcąc, aby oferowane przez nich produkty wyglądały bardzo naturalnie, decydują się na  rozwiązania premium, wybierając najbardziej wyszukane pozy, nieszablonowe rozwiązania techniczne wpływające na komfort pracy, a także wysokiej jakości materiały odznaczające się doskonałą żywotnością. Jeśli szukasz nietuzinkowych manekinów dziecięcych, które już po pierwszym spojrzeniu na długo zapadają w pamięć, koniecznie poznaj kolekcję manekinów dziecięcych - CLASSIC MODERN KIDS. Co ciekawe, z rozwiązań tych korzystają nie tylko właściciele sklepów z luksusową odzieżą, ale również z wysokiej klasy zabawkami czy wyposażeniem dziecięcego pokoju. Dzięki temu oferowane produkty doskonale prezentują swoją najwyższą jakość, a przy tym imitują konkretne sytuacje z życia codziennego dzieci, co jest dodatkowym bodźcem do dokonania zakupu. W zależności od potrzeb możesz wybrać modele, które odpowiadają nie tylko płci dziecka, ale także jego wiekowi. Współcześnie niezwykle popularne są nie tylko bobasy, ale również maluch w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym czy młodzieżowym.

Manekin dziecko

W ofercie manekinów dziecięcych znajdziesz także bazowe modele dostępne w siedmiu kategoriach wiekowych. Przedstawiają one dzieci w różnym wieku — od momentu raczkowania po wiek szkolny. Uniwersalność i prostota kolekcji 800 doskonale wkomponuje się  w klimat każdego wnętrza. Produkty dostępne są wersji białego matu, który w ostatnim czasie uznawany jest za jeden z najmodniejszych. Manekiny dziecięce z tej serii przyjmują różne pozy - w tym dostępne są również pozycje siedzące. Dopasowując manekiny do własnych potrzeb i wnętrza sklepu sam zdecyduj czy wolisz wariant z głową, czy bez niej.

Poznaj pełną ofertę już dziś i wybierz warianty, które będą doskonałym uzupełnieniem prowadzonej przez Ciebie działalności

Podkategorie