Manekiny krawiecki CLASSIC MODERN

CLASSIC MODERN to kolekcja wysokiej jakości manekinów męskich stworzona po to, aby w precyzyjny sposób podkreślić walory jakościowe prezentowanej odzieży. Ich największą zaletą jest wykonanie z naturalnych materiałów takich jak bawełna i drewno. Jest to nasza osobista deklaracja, że ekologia jest dla nas bardzo ważna.

Manekin z ruchomymi stawami – nowa interpretacja stylu retro

• Manekiny całopostaciowe z kolekcji CLASSIC MODERN charakteryzuje ponadczasowy design, który urozmaici wnętrze każdego sklepu.
• Dzięki ruchomym stawom, za każdym razem stworzysz oryginalna wystawę sklepową.
Klasyka w nowoczesnym wydaniu, dedykowana również dla butików premium i sklepów z elegancką, męską odzieżą.

Manekiny męskieCLASSIC MODERN inspirowane są manekinami krawieckimi i wnętrzem starych pracowni, w których czuć było elegancję i styl. My daliśmy temu powiew świeżości, stwarzając serię manekinów z ruchomymi, drewnianymi rękoma. Można je dowolnie układać, zginać -  tworząc w ten sposób doskonałe wystawy sklepowe, kreując różne sytuacje, ujmując klientów mocą gestykulacji i potencjałem ustawienia pozycji. W szczególności dedykowane są do ekskluzywnych butików. Dodatkowym atutem są wymienialne głowy wykończone materiałem, które możemy wymienić na szkielety z drutu, a także możliwość wyboru różnych wykończeń i kolorów. Innym rozwiązaniem, mającym na celu unikatowość produktu jest kastomizacja drewnianych rąk. Jest to unikalne rozwiązanie nadające manekinom całopostaciowym z tej kolekcji imponujący wygląd. Czarne i szare modele wyjątkowo dobrze prezentują stylizacje jeansowe.

Sprawdź również 
kolekcję torsów 120 SERIES.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów