ATM-W6-WH2

2 225,00 zł netto

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość189 cm
Klatka98 cm
Pas82 cm
Biodra88 cm
Płećmęskie
Brand PersonaPremium, > 21 lat
Kolorciepła biel

Manekin z głową drewnianą

Manekin z ruchomymi stawami powstał w oparciu o wystrój wnętrza pracowni krawieckiej z początków ubiegłego wieku. Swoim wyglądem ewidentnie reprezentuje tak pożądany obecnie styl vintage. Jest jednym z najciekawszych modeli z kolekcji CLASSIC MODERN. Jego wyjątkowość podkreśla drewniana głowa, która nadaje mu szczególnego charakteru i dopełnia niesamowity wizerunek. To wszystko powoduje, że wprost nie można oderwać od niego wzroku. Wykonanie z naturalnych materiałów daje świadectwo rozważnego korzystania z darów środowiska naturalnego.

Manekin z drewnianą głową

Manekin pełnopostaciowy, ze względu na swoje zalety jest dedykowany przede wszystkim do butków premium. Idealny dla odzieży typu vintage, garniturów i koszul. Usatysfakcjonuje każdego, kto oczekuje niepowtarzalnego stylu w produkcie wysokiej jakości. Pomimo niezwykłego wyglądu, drewnianej głowy i ruchomych rąk, manekin jest bardzo uniwersalny. Elegancko prezentuje się w każdym wnętrzu i na każdej wystawie, bo tak naprawdę to on będzie zauważalny w pierwszym momencie. Manekin z ruchomymi stawami stworzy klimat witryny, która zwróci uwagę szczególnie wybrednych klientów. Dodaj do niego inne modele, z którymi będzie się znakomicie komponował, jak ATM-W6 i ATM-W7, a uzyskasz genialny efekt na swojej wystawie.

Różnorodność kombinacji w układaniu rąk stwarza możliwość ustawienia manekinów w interakcji. Zaprojektowaliśmy go tak, aby przykuwał uwagę. Dokonaliśmy wyboru materiałów, z których jest zrobiony z największą starannością. Bawełniana klatka piersiowa oraz drewniane ręce i głowa to jest to, z czego jesteśmy dumni. Taki mistrzowski produkt oddajemy w Wasze ręce. Ten manekin z głową drewnianą jest naszym bestsellerem. Jego sztandarowe hasła to: styl, elegancja, niekonwencjonalność, natura i dbałość o planetę.

Wygląd manekina z ruchomymi stawami

Trudno szukać postaci o podobnej stylistyce. Największym atutem manekina jest drewniana głowa. Ten manekin emanuje naturalnością, ciepłem, jakością. Jest stabilny dzięki mocowaniu do metalowej podstawy.

Niepowtarzalna okazja

Specjalizujemy się produkcji manekinów. Wiedzę czerpiemy z wieloletniego doświadczenia, biorąc pod uwagę trendy rynkowe i oczekiwania klientów. Realizacja zamówienia ruchomego manekina pełnopostaciowego przebiega sprawnie, a czas oczekiwania na dostawę jest krótki. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin z głową drewnianą

Manekin z głową drewnianą

Manekin z ruchomymi stawami powstał w oparciu o wystrój wnętrza pracowni krawieckie j z początków ubiegłego wieku. Swoim wyglądem ewidentnie reprezentuje tak...

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej kolekcji