KV10 Manekin kolekcja CLASSIC MODERN KIDS

SKU:

1 449,00 zł netto

  • obszyta materiałem
  • z drutu

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Manekin z ruchomymi stawamijest nowoczesnym modelem, którego design doskonale łączy w sobie tradycyjny styl i innowacyjność XXI wieku. Wyglądem nawiązuje do stylu vintage, ale możliwości, jakie ma w repertuarze urozmaicą wnętrze Twojego sklepu i nadadzą mu niepowtarzalnego klimatu. Dostępne są dwa opcje tych manekinów: z obszytą głową mteriałem i z głową drucianą.Jest najlepiej sprzedającym się modelem retro kolekcji, a naturalne materiały użyte do jego wytworzenia, takie jak drewno i bawełna, podkreślą eko świadomość Twojego biznesu.

Zobacz inne całopostaciowe manekiny krawieckie

Głowa z drutu-ekscentryczny pomysł

Manekin ruchomy odwzorowuje wymiary dziecka w wieku 10 lat. Postać stoi w lekkim rozkroku i patrzy prosto przed siebie. Jest to swobodna poza, która wskazuje na wiarę we własne możliwości. Swoją postawą zachęca innych do zabawy, do brania udziału w realizacji śmiałych scenariuszy na figle. Jednocześnie jest to już poważny młody jegomość, który ma swoje zdanie na różnorodne tematy. Każdy z modeli tej serii ma ruchome, drewniane ręce, które pozwalają na stworzenie wystawy marzeń, używając całego wachlarza gestów. Możesz je zginać i ustawiać dowolnie, według własnych pomysłów. Manekin dziecięcy posiada niezwykły potencjał, który właściwie użyty sprawi, że wystawa lub wnętrze sklepu nabierze charakteru, przeniesie oglądających w inny świat, zaciekawi i zaprosi dalej. Model z drucianą głową jest szczególnie charakterystyczny, ale druga wersja, z materiałową głową w niczym mu nie ustępuje.

Najlepszy manekin dziecięcy

Będziemy się chwalić, bo mamy czym. Modele z tej kolekcji to hit sprzedażowy, nie ma lepszych manekinów. Dzięki nim stworzysz baśniową wystawę, jakiej nie oprze się nikt. Pasują do każdego wnętrza, a praca z nimi jest niezwykle łatwa. Ich wygląd to nasze śmiałe koncepcje, które zmieniają standardy. Nie trzymamy się utartych schematów i jak widać, efekty są mistrzowskie.

Zdaj się na nas

Mamy wszystko, czego potrzebujesz. Na manekinach znamy się, jak nikt inny. Wątpliwości? Skontaktuj się z nami. Znajdziemy rozwiązanie w każdej sytuacji.

Specyfikacja

Wysokość 135 cm
Klatka 76 cm
Pas 65 cm
Biodra 80 cm
Materiał bawełna, drewno
Kolor ciepła biel, szary mat RAL7043
Podstawa szklana, okrągła (B-G3)
Głowa obszyta materiałem, z drutu

Recenzje

Napisz recenzję

3 innych produktów w tej samej kategorii: