KV8 Manekin dziecięcy głowa z drutu

SKU:

1 315,00 zł netto

  • obszyta materiałem
  • z drutu

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Manekin dziecięcy jest ekstranowoczesny, ale zawiera w sobie elementy klasyki. Dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych, z głową drucianą i głową obszytą materiałem. Wykonany jest częściowo z ekologicznych materiałów, co daje dodatkowy efekt świadomości, że natura ma ogromne znaczenie. Cała kolekcja CLASSIC MODERN KIDS to kwintesencja elegancji i pomysłowości, która pomoże ukazać całą gamę pomysłów na modę dziecięcą.

Zobacz krawiecki manekin sklepowy:https://moremannequins.pl/manekiny-meskie-classic-modern.60

Manekin sklepowy w dobrym stylu

Model odwzorowuje wymiary dziecka w wieku 8 lat. Postać jest lekko pochylona do przodu, naturalną postawą wyrażając przyjacielskie uczucia do otoczenia. Manekin przedstawia dziecko w naturalnej pozie, której uniwersalny wymiar można bardzo dobrze wykorzystać. To ktoś ciekawy świata, spoglądający z zachwytem na otoczenie. Dziecko, które dużo rozumie i wierzy w lepszą przyszłość. Nie oznacza to, że jest poważnym młodym człowiekiem, jest gotowy na niejedną hecę. Oba manekiny dziecięce są bardzo ciekawe wizualnie, a ich ruchome ręce stworzą istny teatr oparty na gestykulacji. Daje to wielkie możliwości zbudowania sceny, a na niej spektaklu z udziałem małych gwiazd. Manekin całopostaciowywykonany jest z różnych materiałów: nogi z włókna szklanego, klatka piersiowa pokryta bawełnianym materiałem, ręce z żywego drewna.

Nowoczesny design manekina  w butiku premium

Intrygujący wygląd obu wariantów manekinów dziecięcych idealnie zaprezentuje wystawę w butikach premium. Nowatorski wygląd wprost zachęca do stworzenia festiwalu barw i zabawy z dziecięcą modą. Ośmiolatki też chcą wyglądać i czuć się dobrze w tym co mają na sobie.

Awangarda wśród manekinów dziecięcych

Nie czekaj i zapytaj nas o szczegóły całej serii lub poszczególnych modeli. Wyróżniają się one na tle innych, to widać gołym okiem. Są perfekcyjnie wykonane, idealnie wyprofilowane i stanowią ozdobę każdego wnętrza. Łatwość, z jaką przyjdzie Ci ustawienie naszych manekinów na wystawie, zadecyduje, że wybierzesz właśnie jeden z tych dwóch wariantów. Gdyby tego było mało, wprost nadzwyczajnie komponują się z innymi postaciami. Nie trać czasu i skontaktuj się z nami w sprawie zamówienia.

Specyfikacja

Wysokość 130 cm
Klatka 66 cm
Pas 60 cm
Biodra 71 cm
Materiał bawełna, drewno
Kolor ciepła biel, szary mat RAL7043
Podstawa szklana, okrągła (B-G3)

Recenzje

Napisz recenzję

3 innych produktów w tej samej kategorii: