KV6 Model manekin krawiecki

SKU:

1 315,00 zł netto

  • obszyta materiałem
  • z drutu

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Manekin dziecięcy został stworzony na podstawie klasycznego wzoru. Dodaliśmy do niego szczyptę magii i trochę więcej nowoczesności, co przyniosło efektowny wizerunek. Model jest dostępny w dwóch wariantach, z drucianą głową i obciągniętą materiałem. Każda z tych dwóch wersji pozwoli na stworzenie wystawy rodem z niesamowitych opowieści książkowych i filmowych.

Sprawdź dorosłe modeli manekinów krawieckich

Ruchome ręce manekina to przyszłość

Model idealnie odwzorowuje wymiary dziecka w wieku 6 lat. Dynamiczna poza dziecka stojącego w rozkroku daje szerokie możliwości jego wykorzystania. Wystaw na światło dzienne najlepsze cechy młodego przywódcy podwórkowej bandy. Dziecka, które ma kilkanaście pomysłów na godzinę i ogromne chęci, aby je zrealizować. A może zechcesz pokazać małą księżniczkę? Słodką i grzeczną. Obydwa warianty tego modelu wykorzystasz do stworzenia jednej, zabawnej i fascynującej wystawy. Oba są charakterystyczne i nietuzinkowe, a razem dadzą wyjątkowo oryginalny efekt. Zwłaszcza ruchome ręce manekina dziecięcego pozwalają wyrazić emocje, które dzieci uzewnętrzniają codziennie. A co powiecie na to, że do wykonania tego modelu użyto ekologicznych materiałów? Klatkę piersiową ma pokrytą bawełnianym materiałem a ręce z jasnego drewna. Tak, tak to manekin naprawdę wysokiej jakości.

Witryna sklepowaz polotem

Nieszablonowe pomysły? Niekonwencjonalna wystawa? Przebojowe postacie? Nie zatrzymuj się w swoich marzeniach. Każdy pomysł, nawet najbardziej awangardowy w swoim wymiarze jest godny realizacji. Dzisiaj liczy się widowisko. Przy pomocy tej kolekcji przekroczysz granice i stworzysz niebanalne przedstawienie.

Futurystyczne manekiny pełnopostaciowe

Śmiało możemy powiedzieć, że całą pracę wykonają za Ciebie te modele. Przyciągają wzrok i pobudzają wyobraźnię. Mamy świadomość tego, że jest to obraz trochę z innego wymiaru, ale wierzymy, że te manekiny trafią na kogoś, kto ma wizję i śmiałe pomysły. Jeśli to Ty, skontaktuj się z nami, razem ustalimy wszystkie szczegóły.

Specyfikacja

Wysokość 121 cm
Klatka 61 cm
Pas 56 cm
Biodra 65 cm
Materiał bawełna, drewno
Kolor ciepła biel, szary mat RAL7043
Podstawa szklana, okrągła (B-G3)
Głowa obszyta materiałem, z drutu

Recenzje

Napisz recenzję

3 innych produktów w tej samej kategorii: