800-1 Manekin dziecięcy

SKU:

795,00 zł netto

  • bez głowy
  • typu jajo

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Manekin sklepowy jest przeznaczony przede wszystkim do butików z odzieżą i dodatkami dla maluchów, ale także dla szerszej kategorii wiekowej. Wyglądem dokładnie odwzorowuje roczne dziecko. Wykonany z dbałością o szczegóły, idealnie oddaje cechy malca. Klasyczny manekin wystawowy, odpowiednio ucharakteryzowany, stworzy idealną wystawę. Jego wygląd, typowy dla roczniaka, uatrakcyjni witrynę, właśnie z uwagi na fakt, że jest nietypowy. Wystarczy jedno spojrzenie i od razu wiadomo, że ma rok.

Zobacz inne manekiny z tek kolekcji

Manekin dziecięcy - roczniak

Manekin dziecięcy z głową typu jajo to nadal bobas, ale już starszy. Na pewno więcej rozumie, zaczyna raczkować i stawiać pierwsze kroki. Model idealnie odtwarza wymiary jednorocznego dziecka,  nadal jest cudnie zaokrąglony, ale ma już dwanaście miesięcy. Zaczyna poznawać świat i wyrusza na poszukiwanie przygód, we własnym otoczeniu. Ubrany w ciekawe zestawy, np. w ogrodniczki i sweterek, poznaje nowe tereny. Bardzo ważną cechą jest to, że można mu założyć buty, w końcu umie już chodzić. Wszystko go interesuje i musi mieć wiele ubrań, w zależności od rodzaju podjętej aktywności. Manekin dziecięcy w klasycznym wydaniu, bez problemu dostosuje się do praktycznie każdego rodzaju wnętrza sklepu oraz charakteru ekspozycji. Montowany do podstawy, jest stabilny i łatwy w codziennej pracy.

Manekin przeznaczony do sklepu dla maluchów

Model, który nada nowy wymiar witrynie sklepowej. Podkreślić tutaj należy, że jego postawa jest charakterystyczna dla rocznego dziecka. Stoi na własnych nogach i tylko niekiedy wymaga pomocy rodziców. Z jego udziałem zbudujesz obraz współczesnej rodziny i zainteresujesz tym potencjalnych klientów. Zainspiruj opiekunów małego, pomóż im zadbać o potomka, ukazując nienaganne zestawy ubrań i niezbędne akcesoria. Prawdopodobnie rodzice muszą kupić wszystko od podstaw. Daj im szansę zaopatrzyć się we wszystko u Ciebie.

Realizacja w błyskawicznym tempie

Nic nas nie powstrzyma, aby natychmiast wysłać Ci zamówiony towar. Im szybciej to zrobisz, tym szybciej zyskasz świetny produkt.. Zapraszamy do kontaktu w każdej sprawie.

 

Specyfikacja

Wysokość 66-78 cm
Klatka 49 cm
Pas 50 cm
Biodra 51 cm
Kolor biały mat RAL9003
Podstawa szklana, okrągła (B-G3)

Recenzje

Napisz recenzję

6 innych produktów w tej samej kategorii: